
Спортивний Батут дитячий Hop-Sport Premium 8ft (244cm) black з внутрішньої сіткою, 3 опори навантаження до 150 кг лучшая цена с
8 963 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5902308221949
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Спортивний Батут дитячий Hop-Sport Premium 8ft (244cm) black з внутрішньої сіткою, 3 опори навантаження до 150 кг
Основні характеристики:
- Виробник: Hop-Sport
- Гарантія: 24 міс
- Модель: HS-T08I чорно-синій
- Максимальна вага: 150 кг
- Розміри коробки 1/2: 132 x 57 x 19 см
- Розміри коробки 2/2: 100 x 34 x 10 см
- Вага брутто: 38 кг
- Діаметр: 244 см
- Діаметр мата: 201 см
- Висота з сіткою: 220 см
- Висота від землі до мата: 60 см
- Висота сітки: 160 см
- Кріплення сітки: пружини розташовані зовні сітки
- Матеріал сітки: надміцний поліетилен 100 г/м2
- Матеріал мата: еластичний поліпропілен товщиною 275 г/м2 (висока стійкість до УФ)
- Ширина захисного покриття для пружин: 25 см
- Товщина захисного покриття для пружин: 20 мм
- Матеріал захисного покриття для пружин: суміш PVC з PE (PVC 310 г/м2 + PE 110 г/м2)
- Наповнювач захисного покриття: піна PVC
- Пружини: 48 штук з дроту 3 мм х 145 мм
- Ніжки: 3 шт. - труби діаметром 38 мм і товщиною 1,2 мм
- Стійки: 6 шт. - 12 трубок діаметром 25 мм і товщиною 1,2 мм
- Елементи каркасу: 6 шт. - труби діаметром 38 мм і товщиною 1,2 мм
- Висота сходів: 65 см, з двома ступенями

Сталева конструкція батута

Стійки для батута
Верхні стійки каркаса виготовлені з скловолокна - легкого, міцного і стійкого до корозії матеріалу, що володіє високою еластичністю. Сітка кріпиться до стійок за допомогою Т-подібних з'єднань, які забезпечують високу стійкість батута і прості в установці. Рама у формі гарбуза забезпечує великий простір для гри. Завдяки зігнутим стійок відстань від сітки більше, ніж на традиційному батуті, що підвищує безпеку при стрибках.

Ніжки батута
Важливим елементом конструкції є також ніжки батута - вони утворені шляхом з'єднання П-подібних труб з прямими трубками. Стики ніжок з рамою нагадують букву T. Завдяки такій конструкції вага розподіляється рівномірно, зводячи до мінімуму ризик перекидання навіть під час інтенсивних стрибків. Широкі підстави ніжок додатково зміцнюють і стабілізують всю конструкцію.

Довговічне покриття
Мат для стрибків є дуже важливим елементом батута, який визначає якість гри. Мат виготовлений з поліпропілену з накладкою з EVA завтовшки 20 мм. Він стійкий до високих навантажень, а також до вологи, УФ-випромінювання та інших погодних умов. Він має ідеально гладку поверхню і відрізняється високою еластичністю, завдяки чому на батуті можна виконувати справжні акробатичні трюки. Пружини виготовлені з міцного матеріалу і додатково оцинковані, вони не деформуються, незважаючи на інтенсивне використання.

Міцна захисна сітка на блискавці
Сітка з високоякісного поліетилену з частим плетінням застібається на блискавку і пряжки, що гарантує повну безпеку. Це особливо важливо для самих маленьких користувачів. Застібка-блискавка L-подібна, що дозволяє входити та виходити з батута ще зручніше. Крім того, блискавка відрізняється кольором від сітки, що полегшує дітям пошук виходу. У цій моделі використовується внутрішня сітка, яка відділяє мат від зони пружин, тому вам не потрібно турбуватися про те, що нога застрягне між пружинами під час стрибків. Внутрішня сітка кріпиться до верхнього колі, який підтримується вісьмома вигнутими стійками.

Захищені пружини
Оцинковані пружини в батуті Hop-Sport цілком покриті двошаровим матеріалом, наповненим піною PVC, яка ефективно захищає пружини від дощу та інших погодних умов.

Приємний бонус!
В комплекті до батуту надаються:
- зручний захисний чохол для батута,
- сходи,
- органайзер для взуття чи інших аксесуарів
- гачки для більш стійкого кріплення батута до землі,
- монтажні рукавички,
- м'ячики з фірмовим логотипом Hop-Sport для ігор і розваг з дітьми та друзями.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 38 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рами батута | 60 см |
| Висота з сіткою | 220 см |
| Діаметр батута | 244 см |
| Довжина | 244 см |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Особливості | Всепогодность |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 244 см |
| Стрибкова поверхня | |
| Довжина стрибкової поверхні | 201 см |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Ширина стрибкової поверхні | 201 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hop-Sport | Львів |
- Ціна: 8 963 ₴











