
Велотренажер електромагнітний Hop-Sport HS-005H Host black/red для будинку і спортзалу з навантаженням до 150 кг лучшая цена с
19 788 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5902308220294
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Велотренажер електромагнітний Hop-Sport HS-005H Host black/red для будинку і спортзалу з навантаженням до 150 кг
Основні характеристики:
- система навантаження: електромагнітна
- вага маховика: 7 кг
- габарити: 131,5х46х89 см (ВхШхД)
- габарити коробки: 56,5 х 29 х 79 см (ВхШхД)
- вага тренажера: 22,5 кг
- максимальна вага користувача: 150 кг
- датчики пульсу на рукоятках
- регульована висота сидіння - 9 рівнів
- регулювання сидіння по горизонталі - діапазон 6,5 см
- регульовані ніжки
- регульований кут нахилу керма
- розмір сидіння: 25х27,5 см
- відстань від сідла до педалі: 61-85 см
- 16-ступенева регулювання навантаження
- 13 тренувальних програм
- розмір педалей: 12х10 см
- фіксуючі ремінці на педалях
- транспортні ролики
- тримач для планшета\телефону
- гарантія: 24 місяці
Дані комп'ютера:
- Дисплей: LED
- Час (хв, сек)
- Швидкість
- Відстань
- Калорії
- Пульс
- Кількість профілів користувачів: 1
- Вимірювання пульсу у фазі відпочинку із оцінкою фізичної форми
- Програма WATT
- Програма HRC
- Програма ручна
- Програма з контролем частоти пульсу
- 13 тренувальних програм
- Фітнес-тест
- Вимірювання жиру в організмі FAT%
Електромагнітний велотренажер HS-005H HOST - це тренажер, призначена для регулярних тренувань у квартирі або в домашньому спортзалі. Ідеально підходить для початківців та досвідчених користувачів. Його переваги, такі як ергономічний дизайн, надійна система опору і сучасний комп'ютер, гарантують високу ефективність вправ.
Багатофункціональний комп'ютер з сенсорним дисплеєм пропонує доступ до багатьох програм та функцій, таких як Body Fat, HRC, Recovery, завдяки яким ви зробите свої вправи цікавішими. Тактильні датчики, розміщені на утримувачах керма, дозволять вам швидко виміряти пульс під час тренування.
Система магнітного опору характеризується плавною, тихою роботою. Завдяки електронному регулювання зміна навантаження не порушує ритм тренування. Універсальна регулювання сідла і регульований кут нахилу керма роблять велосипед HS-005H HOST завжди ідеально відповідним для росту людини, що займається спортом.
Крім того, велосипед оснащений нековзними педалями з фіксуючими ременями, утримують ногу на місці, вирівнюючі ніжки забезпечують стійкість під час тренувань.

Багатофункціональний тренувальний комп'ютер
Превратите свои тренировки в настоящий вызов! Компьютер позволяет контролировать самые важные параметры тренировки, такие как время, скорость, дистанция, калории и частота сердечных сокращений. Кроме того, благодаря функции восстановления вы будете измерять эффективность организма, а с помощью Body Fat вы будете определять уровень жира в организме. Программа HRC, контролируемая сердцем, полезная и интересная. На протяжении всей тренировки нагрузка будет настроена на ваш пульс, чтобы сделать его максимально оптимальным.

Транспортные ролики
После тренировки вам не нужно беспокоиться о том, что ваш дом все равно будет выглядеть как тренажерный зал. Благодаря функциональным транспортным роликам, встроенным в передний стабилизатор, вы можете легко перемещать оборудование в другое место.

Тактильные датчики пульса
Проверьте свой пульс с помощью чувствительных тактильных датчиков в рукоятках! Результат измерения пульса отображается на дисплее. Во время тренировок все, что вам нужно сделать, это положить руки на датчики, чтобы измерить свой пульс. Правильный пульс является ключевым элементом тренировок. Будь то сжигание калорий, улучшение физической формы или укрепление сил - оптимальная частота сердечных сокращений всегда поможет вам достичь желаемых результатов более эффективно!

Сиденье регулируется по вертикали и горизонтали
Благодаря возможности точной регулировки сиденья по вертикали и горизонтали, вы можете легко отрегулировать его под свой рост и индивидуальные предпочтения. Эргономичная форма сиденья и гелевое наполнение сделают тренировку на велосипеде еще более приятной и комфортной

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Автономна робота | Генератор |
| Вага | 22.5 кг |
| Вага маховика | 7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Кількість рівнів навантаження | 11 - 25 |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Регулювання сидіння за вертикаллю, Регулювання сидіння за горизонталлю, Ремінці на педалях, Транспортувальні ролики, Компенсатори нерівності підлоги |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Час, Дистанція, Швидкість, Витрата калорій, Частота пульсу |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 89 см |
| Довжина | 131.5 см |
| Ширина | 46 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hop-Sport | Львів |
- Ціна: 19 788 ₴











