
Велотренажер магнітний Hop-Sport HS-015H Vox червоний для будинку і спортзалу з навантаженням до 120 кг. лучшая цена с быстрой
9 288 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5902308219793
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Велотренажер магнітний Hop-Sport HS-015H Vox червоний
Велотренажер HS-015H Vox від Hop-Sport - це тренажер, призначений для домашніх тренувань. Він допоможе вам поліпшити самопочуття, зміцнити м'язи і спалити жирові відкладення. Велотренажер оснащений маховиком вагою 5 кг, вбудованим комп'ютером з підставкою для планшета або смартфона і сенсорними датчиками пульсу. Комфорт у використанні додає кермо, покритий неслизькою піною, і зручне сідло з регульованою висотою. Педалі з ременями безпеки, стабілізуючими кожухами і посиленою сталевою конструкцією гарантують безпеку під час кожного тренування. Сучасний дизайн дозволяє велотренажер вписатися в будь-який фітнес-куточок або домашній спортзал.
Основні характеристики
- Система навантаження: магнитна
- Рівнів навантаження: 8
- Вага теранжера: 16 кг
- Вага системи маховика: 5 кг
- Максимальна вага користувача: 120 кг
- Вимірювання пульсу: сенсорні датчики
- Регулювання сивіння: по вертикалі
- Відстань до педалі (в нижньому положенні): - сидіння (хв / макс): 54-75 см
- Відстань до педалі (в крайньому верхньому положенні): - сидіння (хв / макс): 26-46 см
- Педалі з фіксуючими ременями
- Розміри у зібраному вигляді: 83 х 44 х 111 см (ДхШхВ)
- Розмір сидіння: 26 см х 24,5 см
- Тримач мобільного пристрою
Показники комп'ютера: час тренування, відстань, витрачені калорії, швидкість, вимірювання пульсу, СКАН.

Багатофункціональний комп'ютер
Перетворіть свої тренування в справжній виклик і слідкуйте за результатами!
Вбудований комп'ютер відображає швидкість, з якою ви рухаєтеся, відстань, яку ви ппреодолели, загальна відстань, час тренування, спалені калорії і частоту серцевих скорочень. Функція SCAN дозволяє переглядати окремі значення з інтервалами. Крім того, завдяки власнику планшета або телефону, під час тренувань ви можете подивитися фільм або послухати улюблену музику.

Ручне регулювання навантаження
Тренуйся як хочеш!
Відрегулюйте рівень складності у відповідності зі своїми вподобаннями - в моделі Vox у вас до 8 рівнів навантаження.
Збільште або уменьшитенагрузку за допомогою зручної ручки під кермом.

Сенсорні датчики пульсу
Перевірте свій пульс за допомогою чутливих сенсорних датчиків, розташованих в рукоятках керма!
Результат вимірювання відображається на дисплеї. Під час тренувань все, що вам потрібно зробити, це покласти на них руки, щоб перевірити частоту серцевих скорочень. Будь-то спалювання жиру, поліпшення фізичної форми або збільшення витривалості - оптимальна частота серцевих скорочень завжди допоможе вам досягти бажаних результатів більш ефективно!

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Автономна робота | Батарейки |
| Вага | 16 кг |
| Вага маховика | 8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Ремінці на педалях, Регулювання кута нахилу керма, Регулювання сидіння за вертикаллю |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Час, Витрата калорій, Дистанція, Частота пульсу, Швидкість |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 111 см |
| Довжина | 83 см |
| Ширина | 44 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hop-Sport | Львів |
- Ціна: 9 288 ₴











