
Вертикальний Велотренажер електромагнітний Hop-Sport HS-060H Exige black/red 2020 з навантаженням до 150 кг лучшая цена с быстрой
21 738 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5902308220096
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вертикальний Велотренажер електромагнітний Hop-Sport HS-060H Exige black/red 2020
Основні характеристики:
- Система навантаження: електромагнітна
- Вага махового колеса: 11 кг
- Габарити: 140 х 59 х 100 см (В х Ш х Д)
- Вага тренажера: 32,5 кг
- Максимальна вага користувача: 150 кг
- Регульована висота сидіння
- Висота сидіння: 85 - 103 см
- Розміри сидіння: 25 х 26 х 6 см (ШхГхТ)
- Регулювання кута нахилу керма
- 32 рівня навантаження
- Ремінці для фіксації на педалях
- Регулювання опору: керівництво по програмі 16+ користувальницькі програми
- Датчики пульсу
- Транспортні ролики
- Гарантія: 24 місяці
Багатофункціональний комп'ютер:
- Час (хв, сек)
- Швидкість
- Відстань
- Калорій
- Пульс
- Кількість користувацьких профілів: 3
- Вимірювання частоти серцевих скорочень під час фази відпочинку з оцінкою фізичної форми
- WATT програма
- Програма H. R. C
- Безперервне відображення 8 функцій
- Програма ручна
- Цільова програма: орієнтована на час, відстань і калорії
- Програма контролю серцевого ритму: 1
- Програма навчання: 12
- Оцінка ефективності
- Фітнес-тест: 1
- Вимірювання жиру в організмі

Регульований кут повороту керма
Прямий кут нахилу керма - залежно від вашого зростання і стилю їзди - зробить вашу тренування ще більш комфортною. Крім того, це дасть вашим рукам і зап'ястям оптимальне положення, щоб вони не піддавалися ризику неприємного оніміння під час їзди. Ви можете легко встановити кут повороту керма з допомогою регулятора, розташованого під тренувальним комп'ютером.
Протиковзкі педалі з фіксуючими ременями
Безпека під час тренувань дуже важлива! Тому, коли ви тренуєтеся на цьому велосипеді, не потрібно турбуватися про те, що ваші ноги зісковзнуть з педалей. Завдяки нековзним педалей 9,5 x 7 см з фіксуючими ременями вони будуть залишатися на місці весь час.
Тактильні датчики пульсу
Перевірте свій пульс за допомогою чутливих тактильних датчиків в рукоятках! Результат вимірювання пульсу відображається на дисплеї. Під час тренувань все, що вам потрібно зробити, це покласти руки на датчики, щоб заміряти свій пульс. Правильний пульс є ключовим елементом тренувань. Будь-то спалювання калорій, поліпшення фізичної форми або зміцнення сил - оптимальна частота серцевих скорочень завжди допоможе вам досягти бажаних результатів більш ефективно!
Регульоване сидіння
Комфорт під час вправ - це ключ до успішної тренуванні! На цій моделі можуть успішно тренуватися люди з високим зростанням, так і з низьким. Завдяки можливості точно відрегулювати сидіння по вертикалі і горизонталі, ви можете легко відрегулювати положення велосипеда у відповідності з вашої позою. Ергономічна форма сидіння зробить тренування ще більш приємною і комфортною.
Транспортні ролики
Після тренування вам не потрібно турбуватися про те, що ваш будинок все одно буде виглядати як тренажерний зал. Завдяки функціональним транспортним роликам, вбудованим в передній стабілізатор, ви можете легко переміщати обладнання в інше місце.
Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Автономна робота | Генератор |
| Вага | 32.5 кг |
| Вага маховика | 11 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Кількість рівнів навантаження | 26 - 40 |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Регулювання сидіння за вертикаллю, Регулювання кута нахилу керма, Регулювання сидіння за горизонталлю, Ремінці на педалях, Транспортувальні ролики, Компенсатори нерівності підлоги |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Час, Дистанція, Швидкість, Витрата калорій, Частота пульсу |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 см |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 59 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hop-Sport | Львів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 738 ₴











