
Настільний футбол ігровий, професійний Evolution one для дому, бару і залів розваг лучшая цена с быстрой доставкой по Украине
22 288 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5902308202696
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Настільний футбол ігровий, професійний Evolution one
Основні характеристики:
- виготовлений з ламінованого МДФ
- протиковзкі гумові накладки
- ручні лічильники - 2 шт
- підстаканники - 2 шт
- гумові ручки управління
- отвори для введення м'яча по обох боках столу
- товщина плити: 15 мм
- розміри: 140 х 75,5 х 86,5 см
- розмір ігрового поля: 117 х 68см
- вага: 70 кг
- 2 м'ячі в комплекті
Приєднайтесь до улюбленої гри мільйонів з настільним футболом Hop-Sport Evolution, який стане Вашим улюбленою розвагою під час багатьох матчів з сім'єю і друзями. Це спосіб активно проводити вільний час. Купуючи настільний футбол Hop-Sport, Ви купуєте висока якість.
Наші футбольні столи відрізняються стильним дизайном і увагою до деталей, подивіться на фото і переконайтеся самі! Hop-Sport Evolution виготовлений з високоякісного дерева і вологостійкої плити МДФ, покритих шаруватим матеріалом, що захищає його від зносу.
Фігурки футболістів закріплені на армованих сталевих напрямних товщиною 16 мм, ручки захищені нековзними гумовими накладками, тому під час запеклого матчу Ви не пропустите вирішальний гол, не впоравшись з керуванням. Забитий м'яч у ворота можна легко дістати із спеціального отвору збоку, а ручні лічильники не дадуть збитися з рахунку.
До деталей продумана конструкція настільного футболу гарантує Вам комфорт і зручність під час гри. Покриття поля приємного зеленого кольору не відволікає гравців і дозволяє зосередити увагу на м'ячі. Стіл обладнаний регульованими ніжками, які компенсують нерівності поверхні. Також для Вашої зручності передбачені підставки для напоїв.
Настільний футбол – азартна і дуже весела гра. Найцікавіше, як тільки Ви почнете грати, відірватися буде дуже складно. Настільний футбол також послужить відмінним подарунком, який буде завжди актуальним, незалежно від свята. Тепер у Вас є можливість придбати у нас це чудове розвага за доступною ціною.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал опор столу | Ламінований МДФ |
| Матеріал столу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільний хокей |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Колір ігрового поля | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 кг |
| Висота | 86.5 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 75.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hop-Sport | Львів |
- Ціна: 22 288 ₴











