
Батут дитячий вуличний Hop-Sport 16ft (488cm) blue з зовнішньої сіткою навантаження до 150 кг лучшая цена с быстрой доставкой по
22 911 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5906190237798
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Батут дитячий вуличний Hop-Sport 16ft (488cm) blue з зовнішньої сіткою навантаження до 150 кг
Основні характеристики:
- діаметр стрибкового полотна: 425 см
- загальний діаметр: 488 см
- загальна висота: 270 см
- висота сітки: 180 см
- відстань від землі до мата: 90 см
- ширина захисного краю: 30 см
- товщина захисного краю: 2 см
- мат з поліпропілену: 275 гр/ м. кв
- мат стійкий до ультрафіолетових променів і вологи
- 110 пружин: 178 х 3 мм
- 5 опор з металевого профілю: 38 х 1,2 мм
- рама батута з металевого профілю: 42 х 1,35 мм
- двоступенева драбинка висотою 99 см
- сітка з поліетилену товщиною: 100гр/ м. кв
- сертифікація безпеки TUV
- вага: 86 кг
- макс. вага навантаження: 150 кг
Хочете порадувати свого внутрішнього дитини і подарувати йому незабутні емоції? Або вже маєте свою дітвору і плануєте для них приголомшливий свято? Що б ви вибрали, батут стане відмінним рішенням вашої внутрішньої дилеми. Тільки подумайте, скільки радості і щастя криється в звичайних стрибках. Купити батут — значить отримати унікальну можливість відірватися по повній програмі, зарядитися позитивом і просто добре провести час. А якщо у вас свої діти, то ця покупка стає не тільки розважальним, але й стратегічно важливим рішенням. Батути для дітей бренду Hop-Sport настільки величезні (тільки уявіть: діаметр майже цілих 5 метрів), що з них вийде чудовий розважальний куточок. А поки ваша малеча буде щосили веселитися, ви зможете ці кілька годин повністю присвятити собі. Однак товари від Hop-Sport— це не тільки розваги, але і досить серйозне обладнання з гарантією надійності і безпеки використання. Вся продукція марки має сертифікати, які підтверджують її високу якість за досить прийнятною ціною. Тому, збираючись замовити брендовий батут для дітей, будьте абсолютно впевнені в довговічності і міцності своєї покупки.





У набір входять спеціальні страхувальні гачки для додаткового кріплення до землі, сходи для підйому і спуску, великий зовнішній чохол для зберігання батута і 4 першокласних м'яча (пляжний, волейбольний, баскетбольний, футбольний) для веселих ігор у колі рідних і друзів.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 86 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рами батута | 90 см |
| Висота з сіткою | 270 см |
| Діаметр батута | 488 см |
| Довжина | 488 см |
| Кількість опор | 5 (шт) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Особливості | Всепогодность |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Вживані |
| Тип | Батут |
| Колір | Синій |
| Ширина | 488 см |
| Стрибкова поверхня | |
| Довжина стрибкової поверхні | 425 см |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Ширина стрибкової поверхні | 425 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hop-Sport | Львів |
- Ціна: 22 911 ₴











