
Спортивний Батут дитячий Hop-Sport 12ft (366cm) green з внутрішньої сіткою, 4 опори з навантаженням до 150 кг лучшая цена с лучшая
16 528 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5902308210455
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Спортивний Батут дитячий Hop-Sport 12ft (366cm) green з внутрішньої сіткою, 4 опори з навантаженням до 150 кг
Основні характеристики:
- діаметр стрибкового полотна: 306 см
- загальний діаметр: 366 см
- загальна висота: 260 см
- висота сітки: 180 см
- відстань від землі до мата: 80 см
- ширина захисного краю: 30 см
- товщина захисного краю: 2 см
- мат з поліпропілену: 275гр/ м. кв
- мат стійкий до ультрафіолетових променів і вологи
- 72 оцинковані пружини: 137 х 3 мм
- 4 опори з металевого профілю: 38 х 1,2 мм
- рама батута з металевого профілю: 38 х 1,5 мм
- двоступенева драбинка висотою: 95см
- сітка з поліетилену товщиною: 100гр/ м. кв
- сертифікація безпеки TUV
- вага: 63кг
- макс. вага навантаження: 150 кг
Хочете порадувати свого внутрішнього дитини і подарувати йому незабутні емоції? Або вже маєте свою дітвору і плануєте для них приголомшливий свято? Що б ви вибрали, батут стане відмінним рішенням вашої внутрішньої дилеми. Тільки подумайте, скільки радості і щастя криється в звичайних стрибках. Купити батут — значить отримати унікальну можливість відірватися по повній програмі, зарядитися позитивом і просто добре провести час. А якщо у вас свої діти, то ця покупка стає не тільки розважальним, але й стратегічно важливим рішенням. Батути для дітей бренду Hop-Sport настільки величезні (тільки уявіть: діаметр майже цілих 5 метрів), що з них вийде чудовий розважальний куточок. А поки ваша малеча буде щосили веселитися, ви зможете ці кілька годин повністю присвятити собі. Однак товари від Hop-Sport — це не тільки розваги, але і досить серйозне обладнання з гарантією надійності і безпеки використання. Вся продукція марки має сертифікати, які підтверджують її високу якість за досить прийнятною ціною. Тому, збираючись замовити брендовий батут для дітей, будьте абсолютно впевнені в довговічності і міцності своєї покупки.






Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 63 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рами батута | 80 см |
| Висота з сіткою | 260 см |
| Діаметр батута | 366 см |
| Довжина | 366 см |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Особливості | Всепогодность |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 366 см |
| Стрибкова поверхня | |
| Довжина стрибкової поверхні | 306 см |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Ширина стрибкової поверхні | 306 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hop-Sport | Львів |
- Ціна: 16 528 ₴











