
Спортивний Батут дитячий Hop-Sport 16ft (488cm) green з зовнішньої сіткою, 5 опор, навантаження до 150 кг лучшая цена с быстрой
22 911 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5902308210547
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Спортивний Батут дитячий Hop-Sport 16ft (488cm) green з зовнішньої сіткою, 5 опор, навантаження до 150 кг
Основні характеристики:
- діаметр стрибкового полотна: 425 см
- загальний діаметр: 488 см
- загальна висота: 270 см
- висота сітки: 180 см
- відстань від землі до мата: 90 см
- ширина захисного краю: 30 см
- товщина захисного краю: 2 см
- мат з поліпропілену: 275 гр/ м. кв
- мат стійкий до ультрафіолетових променів і вологи
- 110 пружин: 178 х 3 мм
- 5 опор з металевого профілю: 38 х 1,2 мм
- рама батута з металевого профілю: 42 х 1,35 мм
- двоступенева драбинка висотою 99 см
- сітка з поліетилену товщиною: 100гр/ м. кв
- сертифікація безпеки TUV
- вага: 86 кг
- макс. вага навантаження: 150 кг
Хотите порадовать своего внутреннего ребенка и подарить ему незабываемые эмоции? Или уже имеете свою детвору и планируете для них потрясающий праздник? Что бы вы выбрали, батут станет отличным решением вашей внутренней дилеммы. Только подумайте, сколько радости и счастья кроется в обычных прыжках. Купить батут — значит получить уникальную возможность оторваться по полной программе, зарядиться позитивом и просто хорошо провести время. А если у вас свои малыши, то эта покупка становится не только развлекательным, но и стратегически важным решением. Батуты для детей бренда Hop-Sport настільки величезні (тільки уявіть: діаметр майже цілих 5 метрів), що з них вийде чудовий розважальний куточок. А поки ваша малеча буде щосили веселитися, ви зможете ці кілька годин повністю присвятити собі. Однак товари від Hop-Sport — це не тільки розваги, але і досить серйозне обладнання з гарантією надійності і безпеки використання. Вся продукція марки має сертифікати, які підтверджують її високу якість за досить прийнятною ціною. Тому, збираючись замовити брендовий батут для дітей, будьте абсолютно впевнені в довговічності і міцності своєї покупки.






Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Hop |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Дитяча |
| Діаметр батута | 488 см |
| Довжина | 488 см |
| Кількість опор | 5 (шт) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Зелений |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hop-Sport | Львів |
| Висота рами батута | 90 |
| Діаметр | 488 м |
- Ціна: 22 911 ₴











