
Спортивний турнік регульований HS-M050DP турнік металевий для дому та спортзалу лучшая цена с быстрой доставкой по Украине лучшая
798 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5902308217232
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Спортивний турнік регульований HS-M050DP
Основні характеристики:
- Модель: HS-M050DP
- Вага: 1,58 кг
- Матеріал: сталь
- Довжина: від 60 до 100 см
- Діаметр: 40 мм
- Максимальна вага користувача: 150 кг
Турнік регульований
Якщо ви шукаєте багатофункціональний домашній тренажер за доступною ціною, який не займає багато місця, встановіть Турнік регульований HS-M050DP з шестигранною системою тиску. Вправи на турніку дозволять вам поліпшити силу і мускулатуру біцепса, трицепса, плечей і м'язів спини. Крім того, вони розвивають грудну і черевну м'язи. Переваги турніка - система тиску з шістьма рівнями, важелі безпеки напруги і міцна тришарове покриття.
Шестирівневий система тиску
На відміну від більшості турніків, пропонованих в магазинах, регульований турнік HS-M050DP має до 6 точок тиску, розташованих на гумових ніжках які не ковзають. Це рішення забезпечує турніка набагато краще зчеплення з дверною рамою, ніж система, заснована на одній точці тиску.
Безпека при тренуваннях
Завдяки важелів, використовуваних у моделі HS-M050DP, ваша тренування стане ще безпечніше. Натяжні важелі підтримують правильне положення стрижня в дверній рамі, запобігаючи його ковзання під вагою користувача.
Тришарове покриття
Турнік HS-M050DP має покриття з приємним на дотик піни, яка забезпечить вам кращий захоплення під час тренування. Покриття складається з трьох міцних шарів, що робить її більш стійкою до пошкоджень і розривів, ніж звичайні одношарові пінні покриття.
Багатофункціональний турнік
Большим преимуществом регулируемого турника является то, что, несмотря на его небольшой размер, он предлагает широкий спектр упражнений для выполнения дома. Вы можете поместить турник на верхнюю часть дверной рамы, посередине или снизу - каждое из этих положений позволяет выполнять различные упражнения с участием других мышц, которые вы в настоящее время хотите укрепить.
Максимальная нагрузка
Турник HS-M050DP даст вам необходимую силу! Благодаря прочной конструкции он может легко поддерживать пользователя весом до 150 кг!
Идеальный выбор
Широкий диапазон настроек длины турника - от 60 до 100 см, подходит для большинства рам. Интуитивно понятный монтаж, основанный на системе расширения, облегчает монтаж турника и не занимает много времени.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.58 кг |
| Додаткова комплектація | Турнік |
| Конструкція | Розсувна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік |
| Тип кріплення | Враспор |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hop-Sport | Львів |
| Вікова група | Для дітей і дорослих |
- Ціна: 798 ₴









