
Еспандер регульований 10-40 кг HS-P040HG black / gray для будинку і спортзалу лучшая цена с быстрой доставкой по Украине лучшая
258 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5902308216945
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Еспандер регульований 10-40 кг HS-P040HG black / gray
Характеристики:
- Модель: HS-P040HG
- Колір: чорний з сірим
- Довжина: 15 см
- Ширина: 10,5 см
- Вага: 130 г
Еспандер регульований
Якщо ви шукаєте невеликий, але ефективний пристрій для зміцнення м'язів рук, спробуйте регульований еспандер Hop-Sport. Завдяки їм ви ефективно поліпшити міцність рук, пальців, передпліччя і зміцните суглоби. Еспандери особливо рекомендуються для людей, які практикують дисципліни, в яких сильні руки є основою тренувань, таких як силові види спорту, бойові мистецтва, спортивна гімнастика або скелелазіння. Вони також є неоціненною допомогою в реабілітації рук і зап'ясть після травми або операції. Переваги моделі HS-P040HG виконані з високоякісних матеріалів і мають можливість легко регулювати тиск в діапазоні 10-40 кг
Нековзні ручки
Нековзні ручки, вкриті термопластичної гумою, забезпечують стабільне зчеплення під час тренування. Правильно спроектована форма ручок дозволяє пристосувати еспандер до руки, що знижує ризик травмування шкіри.
Регулювання опору
Еспандер HS-P040HG дозволяє тренувати руки і передпліччя з урахуванням ваших потреб. Регулювання тиску за допомогою ручки в діапазоні 10-40 кілограм дозволяє виконувати як легкі, так і більш напружені тренування по зміцненню м'язів для більш просунутих спортсменів.
Два варіанти кольору
Жіноча зимове взуття випускається в двох колірних варіантах: чорний з червоним і чорний з сірим. Виберіть колір для себе і зміцните м'язи з допомогою Hop-Sport"!

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.13 кг |
| Довжина | 15 см |
| Конструкція | Пружинна |
| Опір | 40 кг |
| Стан | Новий |
| Тип навантаження | Стиснення |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 10.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hop-Sport | Львів |
| Тип | Еспандери |
- Ціна: 258 ₴





