-33%

Стійка підлогова під млинці 78х92х130 см HL-R934 металева з навантаженням до 300 кг для дому та спортзалу
8 800 ₴
5 896 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00000023068
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка під млинці 78х92х130 см HL-R934 металева з навантаженням до 300 кг для дому та спортзалу
Габарити ДхШхВ, см 78х92х130 см Гарантія 1 рік

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HouseFit |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стійка під млинці |
| Конструкція | Вертикальна |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Кількість посадочних місць | 10 |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Діаметр втулки | 25 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 79 см |
| Ширина | 92 см |
| Висота | 130 см |
| Користувацькі характеристики | |
| HouseFit | Киев |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 896 ₴



