
Кистьовий еспандер-кільце Ecofit MD1123 (внешн.діаметр 9,5 см) heavy black лучшая цена с быстрой доставкой по Украине
102 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кистьовий еспандер-кільце Ecofit MD1123 (внешн.діаметр 19,5 мм) heavy black для пальців і зап'ястки
Еспандер кистьовий кільце Ecofit MD1123 Кистьовий еспандер зміцнює м'язи пензля та передпліччя. Крім цього, заняття з еспандером покращують кровообіг і рухливість суглобом. Кистьові еспандери не замінні для реабілітаційних занять у разі травмування рук. Заняття з еспандером обов'язкові для спортсменів, що працюють із обважненнями, як-от гантелі, штанги та ін. Діаметр:9.5 см. Матеріал: гума. Рівень навантаження: 25 кг

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ecofit |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кистьовий |
| Тип навантаження | Стиснення |
| Опір | 25 кг |
| Конструкція | Пружинна |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 9.5 см |
| Ширина | 9.5 см |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 9.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102 ₴


