-10%

Настільний футбол Garlando F-200 Maplewood (F200ACULVS) лучшая цена с быстрой доставкой по Украине лучшая цена с быстрой доставкой
37 299 ₴
33 499 ₴
- В наявності
- Код: 929495
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Garlando F-200 Maplewood (F200ACULVS) - настільний футбол, створений спеціально для забезпечення максимальної грабельності всіх членів сім'ї: від найстарших до наймолодших. Модель зроблена безпосередньо в Італії з високоякісних матеріалів, що забезпечують довговічність та задоволення від гри, з урахуванням конкретних вимог, яким має відповідати футбольний стіл. Настільний футбол Garlando F-200 Maplewood (F200ACULVS) відповідає європейським стандартам безпеки EN 71-1, 71-2, 71-3 та 71-9. Цей стіл став головним героєм рекламної кампанії Play & Communicate (Грайте та спілкуйтеся).
Особливості:
- Міцний корпус із ДВП товщиною 20 мм із меламіновим покриттям прослужить багато років і збереже первісний вигляд.
- Квадратні ніжки 9x9 см із МДФ завтовшки 15 мм із меламіновим покриттям.
- Ігрове поле із ламіната на основі ДСП із нахилом по периметру для запобігання утворенню "мертвих зон". Білі лінії на зеленому тлі, нанесені методом шовкографії, відтворюють футбольне поле.
- Наскрізні хромовані сталеві штанги Ø16 мм. Якість використовуваних матеріалів збільшує товщину на 2 мм для запобігання вигину штанг і збереження ідеальної форми протягом тривалого часу.
- Штанги виступають із корпусу на протилежному боці ручок відповідно до міжнародного стандарту.
- Сталеві підшипники усередині пластикових фіксаторів, що кріплять штанги до корпусу, значно підвищують швидкість гри, знижуючи навантаження на зап'ястя.
- Фігурки гравців, що є стилізованою людською фігурою, міцні та довговічні, зроблені з високоякісного пластику марки Moplen, одного з провідних виробників полімерів у світі. Фігурки гравців не рухаються, не перміщаються, ідеально утримують свої позиції.
- Мʼяч вводиться в гру через воронку з кожної сторони столу.
- Швидке та легке вилучення м'яча після гола через відсік за воротами.
- Наочний підрахунок голів та очок, реалізований за допомогою пластикових лічильників із червоними та синіми кубиками.
- В комплекті 10 стандартних білих м'ячів.
- Упаковка з міцним захистом із полістиролу всередині коробки, щоб запобігти пошкодженню столу під час транспортування.
Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 929495 |
| Вага в упаковці | 60 кг |
| Тип | Настільний футбол |
| Вік | З 10 років |
| Габарити упаковки | 132 x 80 x 33 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість гравців | 2-4 |
| Комплектація | Ігрове поле<br /> 2 механічні лічильники очок<br /> 22 фігурки гравців (11 в одній команді та 11 в іншій)<br /> 8 ручок<br /> 10 м'ячів |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Назва | Настільний футбол Garlando F-200 Maplewood (F200ACULVL) |
| Розділ | Спортивні ігри |
| Розміри | 145 х 125 х 88 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Ціна | 28200 |
| Штрихкод | 8029975223827 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 499 ₴










