
Мінівелотренажер реабілітаційний Everfit Mini Bike Welly S Comby (WELLY-S-COMBI) лучшая цена с быстрой лучшая
3 899 ₴
- Нет в наличии
- Код: 929863
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Мінівелотренажер реабілітаційний Everfit Mini Bike Welly S Comby (WELLY-S-COMBI) придатний для фізіотерапії, має невеликі габарити, що дозволить використовувати його в сидячому положенні для одночасного тренування м'язів рук і ніг. Щоб збільшити навантаження, необхідно сильніше затягнути центральний гвинт.
Особливості:
- Мінімалістичний дисплей для індикації основних параметрів тренування.
- Складана конструкція для економії місця.
- Лямки педалей надійно утримують ступні ніг.
- Матеріал рукояток із піни високої щільності Soft Touch для зручного хвату руками.
Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Everfit |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 929863 |
| Вага в упаковці | 5,5 кг |
| Вимірювання пульсу | Немає |
| Габарити упаковки | 91 x 13 x 14 см |
| Гарантія | 6 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | Складана конструкція |
| Живлення тренажера | Батарейки |
| Класс | Реабілітаційні |
| Код виробника товару (MPN) | 9506911000 |
| Количество программ | Немає |
| Конструкция | Складані |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальный вес пользователя | 100 кг |
| Показання дисплея | Час<br /> Загальна кількість обертів<br /> Калорії<br /> Кількість обертів за хвилину |
| Программы | Немає |
| Регулировка | По висоті (3 рівня) |
| Розділ | Велотренажери |
| Розміри | 38 x 34 x 98,5 см / 43 x 34,5 x 96 см / 47 x 34,5 x 92,5 см |
| Рівні навантаження | Безступінчата система |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Механічні |
| Транспортувальні ролики | Немає |
| Ціна | 3750 |
| Штрихкод | 8029975990101 |
Информация для заказа
- Цена: 3 899 ₴




