-10%

Настільний футбол Garlando F-Zero Grey Oak (F0GRULNO) лучшая цена с быстрой доставкой по Украине лучшая цена с быстрой доставкой
7 199 ₴
6 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 929904
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільний футбол Garlando F-Zero Grey Oak (F0GRULNO) - нова модель настільного футболу початкового рівня зі стійкою конструкцією, спеціально створена для розваг юних гравців. Стіл виготовлений із тих самих матеріалів, як і моделі дорослих столів, з ретельною увагою до деталей і максимальною увагою до безпеки гравців-початківців. Настільний футбол Garlando F-Zero Grey Oak (F0GRULNO) відповідає європейським стандартам безпеки EN 71-1, 71-2, 71-3 і 71-9. За співвідношенням ціни та якості цей стіл стане чудовим подарунком для гравців-початківців.
Особливості:
- Корпус із МДФ товщиною 12 мм із меламіновим покриттям прослужить багато років і збереже первісний вигляд.
- L-подібні ніжки із МДФ 7,5 х 7,5 см із меламіновим покриттям.
- Компенсатори нерівності підлоги забезпечують ідеально рівне ігрове поле на нерівній поверхні.
- Ігрове поле із МДФ із меламіновим покриттям. Особливий ефект трави створює враження гри на футбольному полі.
- Трубчасті наскрізні штанги Ø13 мм та товщиною 1 мм.
- Кінці штанг закриті пластиковими заглушками для додаткової безпеки.
- Легко забивати голи, завдяки воротарю, що повністю обертається, і особливій схемі гравців: 1 воротар - 3 захисники - 4 півзахисники - 3 нападники.
- Фігурки гравців червоного та синього кольору закріплені на штангах індивідуально.
- Швидке та легке вилучення м'яча після гола через відсік за воротами.
- Наочний підрахунок голів та очок, реалізований за допомогою механічних лічильників.
- У комплекті 2 чорно-білих м'ячі.
- Упаковка з міцним захистом всередині коробки, щоб запобігти пошкодженню столу під час транспортування.
Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 929904 |
| Вага в упаковці | 23 кг |
| Тип | Настільний футбол |
| Вік | Від 7 років |
| Габарити упаковки | 116 x 66 x 11 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість гравців | 2-4 |
| Комплектація | Ігрове поле<br /> 2 механічні лічильники очок<br /> 22 фігурки гравців (11 в одній команді та 11 в іншій)<br /> 8 ручок<br /> 2 м'ячі |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Назва | Настільний футбол Garlando F-Zero Grey Oak (F0GRULNO) |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги |
| Розділ | Спортивні ігри |
| Розміри | 108 х 95,5-98,5 х 78-80 см |
| Розміри ігрового поля | 105 х 58 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Ціна | 6799 |
| Штрихкод | 8029975224114 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 499 ₴








