
Сушарка для білизни підлогова Colombo Allure (ST387B) лучшая цена с быстрой доставкой по Украине лучшая цена с быстрой доставкой
2 099 ₴
- Немає в наявності
- Код: 930492
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сушарка для білизни підлогова Colombo Allure (ST387B) - класична модель з витонченим італійським дизайном. Виготовлена з алюмінію, який стійкий до корозійних процесів, що значно подовжує термін експлуатації. Якість гарантують майстри з Італії, саме там проводяться всі етапи виготовлення деталей та збірки. Загальна робоча довжина - двадцять метрів, а максимальне навантаження до дев'яти кілограмів. Сушарка має дві відкидні секції. Ніжки обладнані накладками для захисту підлогових покрівель.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 131 x 55 x 4,5 см.
- Розміри в робочому положенні - 173 x 114 x 55 см.
- Загальна вага - 1,5 кг.
- Загальна робоча довжина - 20 м.
- Максимальне навантаження до 9 кг.
- Дві додаткові відкидні секції.
- Виготовлена з алюмінію, який стійкий до корозійних процесів.
- Можна використовувати на відкритому повітрі.
- Ніжки сушарки обладнані пластиковими накладками.
Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 930492 |
| Вага в упаковці | 2 кг |
| Габарити упаковки | 134 х 58 х 7 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Товсті стрижні для запобігання утворенню слідів заломів на одязі. |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Кількість стрижнів/трубок | 20 |
| Особливості | Розкладні |
| Робоча довжина поверхні | 20 м |
| Розміри | 173 x 114 x 55 см |
| Розміри у складеному вигляді | 131 x 55 x 4,5 см |
| Тип | Підлогові |
| Колір | Silver |
| Штрихкод | 8003186053206 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 099 ₴




