
Намет 4-х місна Presto Acamper SOLITER 4 PRO сіро - синя - 3500мм. Н2О - 5,3 кг
4 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: SOL4GREY
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пропонуємо Вам двошаровий 4-х місний намет Acamper SOLITER 4 PRO
Характеристики:
Кількість місць: 4 особини
Вага намету: 5.2 кг
Зовнішній намет: 190T UV поліестер,
Внутрішній намет: "дихаючий" поліестер
Підлога: PE з водовідпірністю 9000 мм
Протимоскітна сітка
Додатково проклеєні усі шви
Вхід в намет на двохсторонньому замку
Протимоскітна сітка на вікні
Розміри зібраної намету: 120 + 110 + 230 x 215 x 145/120 см
Розмір складеної намети: 65 x 15.5 см
Водовідпірність: 3500 мм
Каркас: скловолокно
Гаки, штирі: сталь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acamper |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 2 |
| Кількість відтяжок | 10 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Водовідштовхувальне просочення, Захист від UV, Антимоскітна сітка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Синій |
| Вага | |
| Вага | 5.2 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 9000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3500 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 150 ₴



