Орбітрек 7FIT NITRO 9801 з виміром пульсу
Характеристики:
плавні магнітне регулювання навантаження
багатофункційний комп'ютер з дисплеєм LCD - функції: час, відстань, пульс, калорії
маховик вагою 10 кг
давачі для виміру пульсу в ручках
максимальна вага користувача - 120 кг
вага тренажера: 40 кг
Функції комп'ютера:
Годину - Годину тренування.
Відстань - Відстань у кілометрах від обнулення лічильника
Швидкість - Швидкість їзди.
Спалені калорії - кількість спалених калорій.
Пульс - Вимір пульсу під годину зайняти на тренажері.
Скан - почерговий показ усіх попередніх показників.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Evertop |
| Країна виробник | Польща |
| Автономна робота | Батарейки |
| Вага | 40 кг |
| Вага маховика | 12 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Дистанція, Час, Витрата калорій, Швидкість, Частота пульсу |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 148 см |
| Довжина | 127 см |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 200 ₴






