
Крісло Bonro B-619 сіре офісне крісло на коліщатках з вентильованою спинкою, хромована основа, навантаження 90 кг
1 268 ₴
- Готово до відправки
- Код: 40030003
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Крісло Bonro B-619 сіре офісне крісло на коліщатках з вентильованою спинкою, хромована основа, навантаження 90 кг
Офісне крісло Bonro B-619 сіроого кольору – оптимальний варіант для тих, хто постійно працює за комп’ютером. Забудьте про біль в спині та відчуття дискомфорту в попереку. В основі конструкції знаходиться метал, тому ви зможете користуватися даним виробом протягом багатьох років.
Серед інших переваг товару можна виділити:
- можливість регулювання висоти, що дозволяє сидіти на кріслі людям будь-якого віку та зросту;
- п’ять коліщат, розподілених рівномірно в нижній частині крісла – вони дадуть змогу вільно переміщувати конструкцію по кімнаті, не підіймаючи її;
- вентильована спинка, яка стабілізує температуру в особливо гарячі дні влітку.
Підлокітники можна демонтувати, якщо вони заважатимуть зручній роботі. Конструкція розрахована на максимальне навантаження в 90 кг. Обслуговування виробу не потребує особливих засобів.
Параметри:
- Колір оббивки: чорний;
- Вентильована спинка: так;
- Плавне регулювання висоти: так;
- Основа стільця: хромована основа з каучуковими колесами;
- Глибина меблів: 50 см;
- Ширина меблів: 50 см;
- Висота меблів: 110 см;
- Ширина сидіння: 50 см;
- Глибина сидіння: 50 см;
- Максимальна висота сидіння: 52 см;
- Мінімальна висота сидіння: 42 см;
- Висота спинки: 42 см;
- Ширина спинки: 43 см;
- Максимальне навантаження: 90 кг;
Придбати крісло Bonro B-619 ви можете вже зараз в нашому магазині. Вам потрібно лише заплатити за товар і вказати адресу, за якою він буде доставлений. Виробник гарантує якість і безпечність експлуатації при правильному обслуговуванні крісла. Дана модель меблів стане кращим подарунком для будь-якої людини.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | Спинка-сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Ширина спинки | 43 см |
| Висота спинки | 42 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Ні |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Механізм гойдання | Ні |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
| Синхромеханізм | Ні |
| Колір каркасу | Хром |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Ні |
| Тип механізму | Газліфт |
- Ціна: 1 268 ₴










