
Офісне комп’ютерне крісло Bonro B-881 біле з рожевим сидінням із екошкіри, зручне й просторе, навантаження до 120 кг
1 784 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4230015
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Офісне комп’ютерне крісло Bonro B-881 біле з рожевим сидінням із екошкіри, зручне й просторе, навантаження до 120 кг
Функціональне обертове крісло з даної колекції підійде для будь-якого інтер'єру. Ідеально профільоване сидіння можна регулювати по висоті.
Обертове крісло Bonro ідеально підходить для будинку, студії та офісу. Чудовий комфорт сидіння задовольнить найвибагливіших користувачів.
Особливості:
- Спинка виконана з міцного пластику
- Зручне велике сидіння з екошкіра
- Регульована висота сидіння
- Керівництво та інструменти включені
- Легко зібрати всього за п'ять хвилин
Технічні характеристики:
- Категорія товару: офісне, комп'ютерне крісло
- Матеріал: поліпропілен + сидіння з екошкіри
- Максимальна нагрузка: 120 кг
- Амортизатор: Газліфт
- Загальна висота: макс. 85 см, мін. 75 см
- Висота сидіння: мін. 40 см, макс. 50 см
- Глибина сидіння: 42 см
- Ширина сидіння: 46,5 см
- Висота сидіння: 40 см
- Вага продукту: 5,5 кг
Функціональне обертове крісло з даної колекції підійде для будь-якого інтер'єру. Ідеально профільоване сидіння можна регулювати по висоті.
Обертове крісло Bonro ідеально підходить для будинку, студії та офісу. Чудовий комфорт сидіння задовольнить найвибагливіших користувачів.
Особливості:
- Спинка виконана з міцного пластику
- Зручне велике сидіння з екошкіра
- Регульована висота сидіння
- Керівництво та інструменти включені
- Легко зібрати всього за п'ять хвилин
-
Технічні характеристики:
- Категорія товару: офісне, комп'ютерне крісло
- Матеріал: поліпропілен + сидіння з екошкіри
- Максимальна нагрузка: 120 кг
- Амортизатор: Газліфт
- Загальна висота: макс. 85 см, мін. 75 см
- Висота сидіння: мін. 40 см, макс. 50 см
- Глибина сидіння: 42 см
- Ширина сидіння: 46,5 см
- Висота сидіння: 40 см
- Вага продукту: 5,5 кг

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 46.5 см |
| Глибина сидіння | 42 см |
| Ширина спинки | 46.5 см |
| Висота спинки | 40 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Ні |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Механізм гойдання | Ні |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
| Синхромеханізм | Ні |
| Колір каркасу | Хром |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Ні |
| Тип механізму | Газліфт |
| Користувацькі характеристики | |
| Пункт видавання | Киев |
| Артикул | 4230015 |
- Ціна: 1 784 ₴










