
Кресло офисное для руководителя АКЛАС Валенсия Soft EX MB Черное из натуральной кожи и дерева до 120 кг
23 860 ₴
20 400 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00005305
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Кресло офисное для руководителя АКЛАС Валенсия Soft EX MB Черное из натуральной кожи и дерева до 120 кг
Кресло АКЛАС Валенсия Soft EX MB Черный (LC-A) - абсолютно нова модель вже популярних крісел Валенсія, яка стане відмінним доповненням будь-якого робочого місця. Завдяки своїй розкоші, стилю, комфорту і презентабельності, воно буде гармонійно поєднуватися як із класичним інтер'єром, в якому переважають меблі під дерево, так і в просторому сучасному офісі, виконаному в стилі модерн. Крісло відповідає всім основним принципам ергономіки, що дозволить завжди бути в гарному настрої і тонусі. Втома, болі в спині, затерпла шия - про це все ви забудете з даними кріслом. На думку наших клієнтів - ця модель, одна з найбільш вдалих з серії Валенсія. Лаконічний елегантний оригінальний силует в поєднанні зі стильним дизайном, бездоганна ергономіка, високотехнологічні компоненти і матеріали - ось складові успіху крісла.
Дизайн. Модель поєднує в собі вишуканий, добре продуманий дизайн з високою якістю. Рельєфна ергономічна спинка, яскраво виражений поперековий валик, інтегрований підголовник, зона грудного відділу і специфічної форми сидіння створюють максимальний рівень комфорту. Дана модель відрізняється збільшеною висотою спинки і наявністю потрійної подушки на сидінні і спинці, що робить її привабливою і зручною для людей високого та вище середнього зросту, а також для любителів дуже м'яких і комфортних крісел.
Оббивка. Валенсія Soft, як і годиться представницькому типу крісла для керівника, має гідне вбрання з натуральної шкіри. Напівматове покриття натуральної шкіри класу Lux в залежності від освітлення, переливається, і навіть трішки змінює свій відтінок. Шкіра - бездоганний високоякісний матеріал для ідеального офісного крісла, вона приємна на дотик, еластична і міцна.
Механізми. Крісло обладнане надійним і сучасним помічником - мультиблоком, який має широкі функціональні можливості. Хитання з режимом підвищеної комфортності за кілька хвилин дозволяє зняти навантаження з хребта і швидко повернути робочий стан. Залишилося тільки зафіксувати вибране вами положення спинки і сидіння, відрегулювати крісло під свою вагу, і зі свіжими силами підкорювати нові вершини. Ще одним незамінним механізмом є газлифт. Він дає можливість встановити оптимальну висоту крісла під ваш зріст так, щоб відчувати себе максимально зручно.
Підлокітники. Елегантний вигин дерев'яних підлокітників даної моделі з м'якими накладками з матеріалу оббивки, порадують своєю ергономічною формою, і гармонійно доповнять красу крісла. Вони допоможуть позбавити шию, хребет і руки від зайвого навантаження і подарують додатковий комфорт.
Хрестовина. Для необхідної стійкості, у офісного крісла Валенсія Soft міцна металева хрестовина з роликами (для мобільності), що витримує вагу до 120 кг. Металева основа прихована під натуральним деревом, краса якого, завдяки надійному і довговічному лаковому покриттю, не один рік буде служити вам.
Особливості. Крісло обладнане потрійною подушкою на сидінні та спинці, інтегрованим типом підголівника, спеціально збільшеною висотою спинки для людей високого та трохи вище середнього зросту. Режим гойдання Валенсія Soft дозволить зняти напругу і розім'яти затерплу спину. Ви відчуєте максимум зручностей під час роботи і відпочинку, адже це крісло дійсно надійне і супер комфортне.
Тип
Кресла руководителя, Компьютерные кресла
Расположение
Для офиса
Размер упаковки, Д/Ш/В
110/45/65
Гарантия
12 месяцев
Страна производитель
Китай
Стиль
Классический
Обивка
Кожа
Размеры
Глубина, см
70
Высота, см
119-129
Ширина, см
68
Глубина сиденья, см
50
Высота сиденья, см
48-58
Ширина сиденья, см
56
Высота спинки, см
75
Высота подлокотников, см
68-78
Размер основания, см
D-70

Материалы изготовления
Материал каркаса сиденья
Дерево
Материал каркаса спинки
Дерево
Материал подлокотников
Дерево, Кожа
Цвет подлокотников
Древесный
Материал основания
Дерево
Цвет основания
Древесный
Материал колесиков
Пластиковые
Техническое оснащение
Функция качания
Качание с фиксацией в 5 положениях
Механизм
Мультиблок
Регулировки
Жесткость качания, Высота сиденья
Максимальная нагрузка по весу, кг
120
Максимальний рост, см
от 181 до 200 см
Высота спинки
Высокая спинка
Мягкость спинки
Супер мягкая
Поясничная поддержка
Эргономические
Мягкость сиденья
Супер мягкое
Тип основания
Крестовина с роликами
Тип подлокотников
Нерегулируемые
Тип подголовника
Нерегулируемый

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АКЛАС |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные, Пластиковые |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Кресло руководителя |
| Наличие подсветки | Нет |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 68 см |
| Глубина кресла | 70 см |
| Высота с учетом спинки | 129 см |
| Высота посадочной части кресла | 58 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 48 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 58 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | дерево |
| Подлокотник | дерево |
| Крестовина | натуральное дерево |
| Основной обивочный материал | натуральная кожа |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 56 см |
| Глубина сиденья | 50 см |
| Ширина спинки | 56 см |
| Высота спинки | 75 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | <![CDATA[12 месяцев]]> |
| Особенности | <![CDATA[Механизм мультиблок; Подголовник; Подлокотники]]> |
| Тип | <![CDATA[Кресла для руководителей]]> |
| Страна регистрации бренда | <![CDATA[Украина]]> |
| Корпус | <![CDATA[Металл с деревянными накладками]]> |
| Высота подлокотников | <![CDATA[68-78]]> |
| Размеры сиденья | <![CDATA[Высота: 48-58 см; Ширина: 56 см; Глубина: 50]]> |
| Размер спинки | <![CDATA[Высота: 75 см; Ширина: 50]]> |
| Высота кресла | <![CDATA[119-129]]> |
| Страна-производитель товара | <![CDATA[Китай]]> |
| Регулировки | <![CDATA[Высота сиденья; Угол наклона спинки; Жесткость качания]]> |
| Основание | <![CDATA[Крестовина с роликами]]> |
| Обивка | <![CDATA[Кожа]]> |
- Цена: 20 400 ₴






