
Крісло офісне на колесах із підлокітниками Дрім CH ANF Коричневе комп'ютерне з екошкіри з навантаженням до 120 кг
6 852 ₴
6 120 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00012789
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Крісло офісне на колесах із підлокітниками Дрім CH ANF Коричневе комп'ютерне з екошкіри з навантаженням до 120 кг
Крісло АКЛАС Дрім CH ANF Коричневий (PU-темно-коричневий) - витончена модель, яка стане прекрасним доповненням вашого робочого місця. Дрім відповідає основним принципам ергономіки, а чіткість ліній і охайні форми - це те, що підійде для вашого офісу. Завдяки своєму продуманому дизайну, крісло органічно впишеться в існуючий інтер'єр і дозволить вам завжди бути в тонусі і гарному настрої.
Дизайн. Дана модель відрізняється елегантними лініями, високою спинкою з інтегрованим підголовником і наявністю яскраво вираженою поперековою підтримкою. Хромовані елементи вдало підкреслять сучасний дизайн інтер'єру та зроблять крісло родзинкою інтер'єру.
Оббивка. Як і личить солідному офісному кріслу, Дрім одягнене в гідний наряд з екошкіри. Цей сучасний матеріал на натуральній основі практично не поступається за своїми якостями натуральній шкірі. Міцний, еластичний, "дихаючий", простий у догляді і доступний за ціною - ідеальне рішення у виборі матеріалу для сучасного офісного крісла.
Механізми. Крісло оснащене механізмом гойдання Anyfix, з фіксацією в робочому положенні, який допоможе вам урізноманітнити робочий час хвилинами приємного відпочинку. Перебуваючи в улюбленому кріслі, ви зможете релакснути, не перериваючи важливий телефонний дзвінок або продовжуючи складати важливий звіт. За допомогою газліфта є можливість налаштовувати висоту крісла під конкретні потреби користувача. Завдяки декоративної ручці під сидінням, такий механізм легко налаштовується під вагу користувача, що дозволяє йому працювати виключно безпечно і правильно.
Підлокітники. Елегантний вигин металевих підлокітників даної моделі порадує вас своєю ергономічною формою і міцністю, а м'які накладки, не тільки прекрасно доповнюють зовнішню красу крісла, але і подарують вашим рукам відчуття легкості і максимального комфорту.
Хрестовина. Металева хрестовина крісла Дрім - міцна і надійна, розрахована на навантаження до 120 кг. Роликові опори забезпечують кріслу мобільність. До цього крісла відмінно підійдуть ролики з хромованими накладками в стилі металевих деталей крісла. Вони, в свою чергу, не втратять свою красу з часом, адже покриття дуже міцне і стійке до всіляких зовнішніх факторів.
Особливості. Крісло Дрім має комфортну спинку і сидіння. За допомогою поролонового наповнення і оббивки сформований правильний по ергономіці і привабливий зовні рельєф крісла. Всі вигини розроблені з урахуванням антропометрії тіла і дозволять вам відчувати себе в цьому кріслі комфортно і уникнути втоми навіть після довгого робочого дня.
Тип
Крісла керівника, Комп'ютерні крісла
Розмір паковання, Д/Ш/В
85/45/65
Гарантія
12 місяців
Країна виробник
Китай
Оббивка
Шкірзамінник
Розміри
Глибина, см
69
Висота, см
113-123
Ширина, см
65
Глибина сидіння, см
49
Висота сидіння, см
46-56
Ширина сидіння, см
53
Висота спинки, см
70
Висота підлокітників, см
66-76
Розмір основи, см
D-70

Матеріали виготовлення
Матеріал каркаса сидіння
Дерево
Матеріал каркаса спинки
Дерево
Матеріал підлокітників
Метал, шкірозамінник
Колір підлокітників
Хром
Матеріал основи
Метал
Колір основи
Хром
Матеріал коліщаток
Прогумовані
Технічне обладнання
Функція гойдання
Гойдання з фіксацією в будь-якому положенні
Механізм
Аніфікс
Регулювання
Жорсткість гойдання, Висота сидіння, Регулювання підголівника
Максимальне навантаження за вагою, кг
120
Максимальний рост, см
від 166 до 180 см
Висота спинки
Висока спинка
М'якість спинки
М'яка
Поперекова підтримка
Ергономічні
М'якість сидіння
М'який
Тип основи
Хрестовина з роликами
Тип підлокітників
Нерегульовані
Тип підголівника
Нерегульований
Особливості
Ергономічні

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АКЛАС |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Коричневий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані, Пластикові |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 65 см |
| Глибина крісла | 69 см |
| Висота з урахуванням спинки | 123 см |
| Висота посадкової частини крісла | 56 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 56 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Підлокітник | метал |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 53 см |
| Глибина сидіння | 49 см |
| Ширина спинки | 53 см |
| Висота спинки | 70 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | <! [CDATA_Механізм аніфікс; Підголівник; Підлокітники]> |
| Гарантія | <! [CDATA_12 місяців]> |
| Тип | <! [CDATA_Крісла для керівників]> |
| Додаткові характеристики | <! [CDATA_Крестина: метал із хромованим покриттям; Підлокітники: метал із хромованим покриттям; Поперековий валик; Інтегрований підголівник; Комфортне гойдання; Колеса: пластикові; Максимальне навантаження: 120 кг; Вага: 20 кг]]> |
| Країна реєстрації бренда | <! [CDATA [Україна]]> |
| Корпус | <![CDATA[Металл]]> |
| Висота підлокітників | <![CDATA[68-78]]> |
| Розміри сидіння | <![CDATA [Висота: 46-56 см; Ширина: 53 см; Глубина: 49]]> |
| Розмір спинки | <![CDATA [Висота: 70 см; Ширина: 53]]> |
| Висота крісла | <![CDATA[113-123]]> |
| Країна-виробник товару | <![CDATA[Китай]]> |
| Регулювання | <![CDATA [Висота сидіння; Жорсткість гойдання]> |
| Основа | <! [CDATA_Крестина з роликами]> |
| Оббивка | <![CDATA[Экокожа]]> |
- Ціна: 6 120 ₴






