
Кресло офисное на колесах с подлокотниками Оран CH ANF Коричневое компьютерное из экокожи с нагрузкой до 120кг
7 580 ₴
6 060 ₴
- Готово к отправке
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Кресло офисное на колесах с подлокотниками Оран CH ANF Коричневое компьютерное из экокожи с нагрузкой до 120кг
Кресло АКЛАС Оран CH ANF Коричневый (PU-темно-коричневый) - стильна модель, яка ідеально підходить для кабінету керівника, оформленого в сучасному стилі. За рахунок елегантного дизайну і гармонійного поєднання різних елементів, стане відмінним помічником і родзинкою інтер'єру. Оран - це крісло, в якому гармонійно поєднується класичний дизайн, якісні матеріали та сучасні механізми. У ньому ви зможете комфортно працювати, не відчуваючи втоми від багатогодинного сидіння. Завдяки правильно сформованому рельєфу, його сміливо можна віднести до категорії ергономічних крісел. М'який наповнювач формує дуже м'яку, обволікаючу посадку.
Дизайн. Елегантна класика - ось як можна охарактеризувати це крісло. Силует досить стриманий, але завдяки вдалому поєднанню ліній прошивки, шкіри та блискучого металу, модель виглядає розкішно і затишно. Сидіння і спинка прикрашені перетяжками прошивки, які разом з товстим шаром наповнювача формують зручне посадочне місце. Блискучі металеві деталі гармонійно обрамляють оббивку і тільки підкреслюють красу крісла.
Оббивка. Як і личить солідному статусу моделі, Оран виготовлена з якісної екошкіри. Цей матеріал практично не поступається за своїми якостями натуральній шкірі, а ціна - це його основна перевага. Він має натуральну основу та відмінно зарекомендував себе за роки використання в офісі. Екошкіра міцна, еластична і проста в догляді.
Механізми. Дане крісло оснащене механізмом Аніфікс. Це популярний механізм з можливістю фіксації в будь-якому зручному положенні, який допоможе вам урізноманітнити робочий час сеансом приємного відпочинку, навіть не перериваючи важливий телефонний дзвінок або продовжуючи складати важливий звіт. Механізм досить просто відрегулювати під конкретну вагу користувача за допомогою циліндричної ручки під сидінням. Газліфт допоможе встановити оптимальну для Вашого зросту висоту сидіння.
Підлокітники. Елегантний дугоподібний вигин металевих підлокітників, доповнений м'якими накладками, не тільки прекрасно доповнює зовнішню красу крісла, але і убереже ваші руки від контакту з холодним металом і подарує їм відчуття максимального комфорту. Висота підлокітників підібрана таким чином, щоб в нижньому положенні сидіння крісло можна присунути впритул до столу.
Хрестовина. Хрестовина у даного крісла з міцного хромованого металу. Завдяки цьому йому забезпечена надійність і стійкість. При цьому воно легко пересувається за допомогою роликів. Хромоване покриття дуже стійке, воно відмінно захищає поверхню від дрібних подряпин і пошкоджень. Така хрестовина з часом не втратить свій первинний зовнішній вигляд і буде довго радувати вас своїм холодним блиском. Універсальні прогумовані ролики, по-замовчуванню встановлені в кріслі, підійдуть для будь-якого типу підлогового покриття. Також для даної моделі підійдуть ролики з хромованими накладками в стилістиці крісла.
Особливості. Спинка крісла має правильний вигин у поперековій області, завдяки чому знімається навантаження з хребта і ви будете продуктивно і комфортно працювати, зовсім не відчуваючи втоми навіть в кінці робочого дня. М'які валики формують зручну бічну підтримку.
Тип
Кресла руководителя, Компьютерные кресла
Размер упаковки, Д/Ш/В
85/45/65
Гарантия
12 месяцев
Страна производитель
Китай
Обивка
Кожзаменитель
Размеры
Глубина, см
65
Высота, см
114-121
Ширина, см
65
Глубина сиденья, см
50
Высота сиденья, см
46-53
Ширина сиденья, см
54
Высота спинки, см
72
Высота подлокотников, см
69-76
Размер основания, см
D-70

Материалы изготовления
Материал каркаса сиденья
Дерево
Материал каркаса спинки
Дерево
Материал подлокотников
Металл, Кожзаменитель
Цвет подлокотников
Хром
Материал основания
Металл
Цвет основания
Хром
Материал колесиков
Прорезиненные
Техническое оснащение
Функция качания
Качание с фиксацией в любом положении
Механизм
Анификс
Регулировки
Жесткость качания, Высота сиденья
Максимальная нагрузка по весу, кг
120
Максимальний рост, см
от 166 до 180 см
Высота спинки
Высокая спинка
Мягкость спинки
Мягкая
Поясничная поддержка
Эргономические
Мягкость сиденья
Мягкое
Тип основания
Крестовина с роликами
Тип подлокотников
Нерегулируемые
Тип подголовника
Нерегулируемый
Особенности
Эргономичные

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АКЛАС |
| Страна производитель | Китай |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Наличие подсветки | Нет |
| Наличие спинки | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные, Пластиковые |
| Тип кресла | Компьютерное |
| Цвет | Коричневый |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота посадочной части кресла | 53 см |
| Высота с учетом спинки | 121 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 53 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 46 см |
| Глубина кресла | 65 см |
| Ширина кресла | 65 см |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 72 см |
| Глубина сиденья | 50 см |
| Ширина сиденья | 54 см |
| Ширина спинки | 54 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | дерево |
| Крестовина | металл |
| Основной обивочный материал | экокожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота кресла | <![CDATA[112-122]]> |
| Высота подлокотников | <![CDATA[66-76]]> |
| Гарантия | <![CDATA[12 месяцев]]> |
| Дополнительные характеристики | <![CDATA[Крестовина: металл с хромированным покрытием; Подлокотники: металл с хромированным покрытием; Поясничный валик; Интегрированный подголовник; Комфортное качание; Колеса: прорезиненные; Максимальная нагрузка: 120 кг; Вес: 20 кг]]> |
| Корпус | <![CDATA[Металл]]> |
| Обивка | <![CDATA[Экокожа]]> |
| Основание | <![CDATA[Крестовина с роликами]]> |
| Особенности | <![CDATA[Механизм анификс; Подголовник; Подлокотники]]> |
| Подлокотник | металл |
| Размер спинки | <![CDATA[Высота: 70 см; Ширина: 53]]> |
| Размеры сиденья | <![CDATA[Высота: 46-56 см; Ширина: 53 см; Глубина: 49]]> |
| Регулировки | <![CDATA[Высота сиденья; Жесткость качания]]> |
| Страна регистрации бренда | <![CDATA[Украина]]> |
| Страна-производитель товара | <![CDATA[Китай]]> |
| Тип | <![CDATA[Кресла для руководителей]]> |
- Цена: 6 060 ₴






