
Кресло АКЛАС Флорида CH MB Черное
19 145 ₴
16 200 ₴
- Готово к отправке
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Кресло офисное на колесиках АКЛАС Флорида CH MB компьютерное кресло кожаное, черное с нагрузкой до 120 кг
Кресло АКЛАС Флорида CH MB Черный (LC-A) - офісне крісло преміум класу, яке користується стабільним попитом у наших покупців завдяки своєму привабливому зовнішньому вигляду, правильній ергономіці та відмінній якості матеріалів і збірки. Дана модель займе гідне місце як в стильному кабінеті ТОП-менеджера, так і в затишній домашній обстановці. Зовнішній вигляд крісла Флорида не залишить байдужим найвибагливішого покупця - елегантні вигини і плавні лінії радують око - в таке крісло відразу хочеться присісти і переконається в його м'якості і зручності. Головна фішка даної моделі - м'які подушки, які створюють правильний і гарний, продуманий до дрібниць, рельєф і, відповідно, зручну посадку. Висока спинка з інтегрованим підголовником розрахована на користувача високого і вище середнього зросту. Зручні бічні валики забезпечують хорошу підтримку спини. М'якість сидіння і спинки забезпечується за рахунок товстого шару якісного поролону, який не просідає з часом, а в подушках використаний спеціальний меблевий силіконовий наповнювач.
Дизайн. Зовнішній вигляд крісла продуманий, багатий і елегантний. Гарний рельєф сформований за допомогою м'якого силіконового наповнювача та еластичній структурі оббивного матеріалу. Таке крісло гідно займе своє місце в кабінеті і буде радувати своїми плавними лініями і обволікаючими вигинами.
Оббивка. В якості оббивки в даному кріслі використана натуральна шкіра. Цей матеріал не вимагає особливого представлення - надійний, міцний, природного походження.
Механізми. В якості регулюючого механізму в кріслі Флорида використовується мультиблок. Цей механізм простий в налаштуванні та експлуатації. За допомогою ручки ви можете перемикати режим гойдання в фіксований статичний режим і назад. У режимі хитання підвищеної комфортності ви зможете повноцінно розслабитися і відпочити, не встаючи з улюбленого місця. Зафіксувати крісло можна в 5 різних положеннях - від строго вертикального, базового, до майже горизонтального. Крім того, мультиблок оснащений системою "антишок", яка вбереже вас від різкої зміни положення крісла. Висоту положення сидіння можна змінити за допомогою газліфта. Жорсткість хитання регулюється під вагу користувача за допомогою декоративної циліндричної ручки під кріслом.
Підлокітники. Овальні підлокітники в даній моделі металеві, з дзеркальним хромованим покриттям. Підлокітники оснащені м'якими накладками в колір основної оббивки, які вбережуть ваші руки від контакту з холодним металом і забезпечать м'якість і комфорт.
Хрестовина. Хрестовина в даній моделі також з хромованого металу. Покриття міцне, розраховане на великі навантаження, на ньому не залишаються сліди від взуття або дрібні подряпини в процесі експлуатації. Металева хрестовина досить міцна і розрахована на робочу вагу до 120 кг. Роликові опори, які забезпечують кріслу необхідну мобільність, оснащені хромованими накладками в стилістиці моделі. Крісло оснащене універсальними прогумованими роликами, які підійдуть для всіх типів підлогових покриттів.
Особливості. Крісло сміливо можна назвати ергономічним. Правильний прогин в поперековій області, високий інтегрований підголовник з м'якою накладної подушкою і спеціальне поглиблення в сидінні створюють вам обволікаючу підтримку, яка враховує всі анатомічні особливості будови тіла людини. Добротний монолітний дерев'яний каркас має правильну по ергономіці форму і розрахований на великі навантаження. Крісло досить габаритне, має високу спинку і підійде для людини високого і вище середнього зросту. Крісло Флорида красиве, високої якості і з продуманою конструкцією - відмінне поєднання на свою ціну.
Тип
Кресла руководителя, Компьютерные кресла
Размер упаковки, Д/Ш/В
110/45/65
Гарантия
12 месяцев
Страна производитель
Китай
Обивка
Кожа
Размеры
Глубина, см
70
Высота, см
119-129
Ширина, см
68
Глубина сиденья, см
50
Высота сиденья, см
48-58
Ширина сиденья, см
56
Высота спинки, см
75
Высота подлокотников, см
68-78
Размер основания, см
D-70

Материалы изготовления
Материал каркаса сиденья
Дерево
Материал каркаса спинки
Дерево
Материал подлокотников
Металл, Кожа
Цвет подлокотников
Хром
Материал основания
Металл
Цвет основания
Хром
Материал колесиков
Прорезиненные
Техническое оснащение
Функция качания
Качание с фиксацией в 5 положениях
Механизм
Мультиблок
Регулировки
Жесткость качания, Высота сиденья
Максимальная нагрузка по весу, кг
120
Максимальний рост, см
от 181 до 200 см
Высота спинки
Высокая спинка
Мягкость спинки
Супер мягкая
Поясничная поддержка
Эргономические
Мягкость сиденья
Супер мягкое
Тип основания
Крестовина с роликами
Тип подлокотников
Нерегулируемые
Тип подголовника
Нерегулируемый
Особенности
Эргономичные

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | А-Клас |
| Страна производитель | Китай |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Наличие подсветки | Нет |
| Наличие спинки | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектуемых колесиков | Пластиковые, Прорезиненные |
| Тип кресла | Кресло руководителя |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры кресла | |
| Вес кресла | 22 кг |
| Высота посадочной части кресла | 50 см |
| Высота с учетом спинки | 129 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 58 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 48 см |
| Глубина кресла | 70 см |
| Ширина кресла | 68 см |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 75 см |
| Глубина сиденья | 50 см |
| Ширина сиденья | 56 см |
| Ширина спинки | 50 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | дерево |
| Крестовина | металл |
| Основной обивочный материал | натуральная кожа |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Эргономичный подголовник | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Aklas | Киев |
| Высота кресла | 119-129 |
| Высота подлокотников | 68-78 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Корпус | металл |
| Обивка | Кожа |
| Основание | Крестовина с роликами |
| Особенности | Механизм мультиблок<br/> Подголовник<br/> Подлокотники |
| Подлокотник | металл |
| Размер спинки | Высота: 75 см<br/> Ширина: 55 |
| Размеры сиденья | Высота: 48-58 см<br/> Ширина: 56 см<br/> Глубина: 50 |
| Регулировки | Высота сиденья<br/> Угол наклона спинки<br/> Жесткость качания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Кресла для руководителей |
- Цена: 16 200 ₴







