
Кресло офисное на колесах с подлокотниками Дорос CH ANF Красное компьютерное из сетки с нагрузкой до 120 кг
5 144 ₴
4 440 ₴
- Готово к отправке
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Кресло офисное на колесах с подлокотниками Дорос CH ANF Красное компьютерное из сетки с нагрузкой до 120 кг
Кресло АКЛАС Дорос CH Tilt Красный (Черный/Красный) - стильне офісне крісло, що поєднує в собі футуристичний дизайн і сучасні технології. Завдяки таким своїм якостям, як ергономічність, повітропроникність і практичність, Дорос стає незамінним для людини, яка довгі години проводить на своєму робочому місці. Одна з особливостей моделі - особливе поєднання оббивок спинки з нейлонової сітки і стільникової тканини. Крісло виглядає стильно. Оригінальний каркас спинки, в основі якого біла пластикова рама, має ергономічну форму з бічною підтримкою. Це допомагає створити приємний підтримуючий ефект спини з боків і в області попереку. Таке крісло відмінно доповнить інтер'єр сучасного офісу, затишне домашнє робоче місце чи кімнату підлітка.
Дизайн. Дизайн крісла - урбаністичний, який відповідає останнім віянням моди. Напівпрозора спинка на пластиковому каркасі - це основний елемент дизайну даної моделі.
Оббивка. В якості основної оббивки спинки в кріслі використана нейлонова сітка, яка надає кріслу легкість, а в сидінні використана стільникова тканина. Обидва ці матеріалу міцні, знососстійкі, і в той же час "дихаючі" та еластичні. Вони прекрасно відводять вологу в спекотну погоду і відмінно тримають форму, а це просто незамінні якості для матеріалу офісного крісла, яке повинне витримувати великі навантаження в повсякденній експлуатації.
Механізми. Вбудований механізм аніфікс з індивідуальними налаштуваннями під вагу користувача дає можливість, похитуючись, як в кріслі-гойдалці, відволіктися від роботи і відпочити, не покидаючи улюблене крісло, а газліфт дає можливості змінити висоту крісла з урахуванням вашого зросту. Крісло фіксується в будь-якому зручному вам положенні, і це основна перевага даного механізму. Налаштувати крісло ви зможете самостійно, використовуючи для цього декоративний гвинт під сидінням. Під більшу вагу пружину потрібно затиснути, а під меншу - відповідно, послабити.
Підлокітники. У даній моделі стильні масивні підлокітники оригінальної форми з чорного пластику. Підлокітники мають скошену вперед робочу поверхню, що дозволяє зручно розмістити руки і зняти зайве навантаження з плечових суглобів. Підлокітники кріпляться і до сидіння, і до спинки, тим самим збільшуючи міцність каркасу.
Хрестовина. Хрестовина крісла Дорос виготовлена з блискучого металу. Така хрестовина може витримувати навантаження до 120 кг. Блискуче хромоване покриття металу не тільки красиве, але і дуже міцне. Воно не боїться інтенсивних навантажень і не схильне до подряпин. Універсальні прогумовані ролики забезпечать кріслу необхідну мобільність і підійдуть до будь-якого типу підлогового покриття. З даною моделлю також відмінно поєднуються ролики з хромованими накладками, які за бажанням можна замовити додатково.
Особливості. Висока ергономічна спинка має прогин в поперековій ділянці, який забезпечує вашій спині комфортну підтримку, а вам - гарне самопочуття навіть у кінці насиченого робочого дня. Бічна підтримка, сформована каркасом, збереже правильну осанку. У сидінні крісла використовується міцна основа з гнутоклеєної фанери, яка, спільно з поролоновим наповненням, формує зручну посадку. Поглиблення в центральній частині сидіння і скошений передній край формують правильну і зручну посадку і захист від пережимания судин ніг. Трапецієвидний підголівник монтується в пластиковий каркас, що надає кріслу футуристичні риси. М'який підголівник знімає зайве навантаження з шиї і дає можливість максимально відпочити всьому тілу. Стильне, практичне і комфортне - саме так можна охарактеризувати крісло Дорос!
Тип
Кресла для персонала, Компьютерные кресла
Расположение
Для офиса, Для дома
Размер упаковки, Д/Ш/В
85/45/65
Гарантия
12 месяцев
Страна производитель
Китай
Обивка
Сетка
Размеры
Глубина, см
66
Высота, см
119-129
Ширина, см
66
Глубина сиденья, см
54
Высота сиденья, см
46-56
Ширина сиденья, см
51
Высота спинки, см
82
Высота подлокотников, см
65-75
Размер основания, см
D-64

Материалы изготовления
Материал каркаса сиденья
Дерево
Материал каркаса спинки
Пластик
Материал подлокотников
Пластик
Цвет подлокотников
Черный
Материал основания
Металл
Цвет основания
Хром
Материал колесиков
Прорезиненные
Техническое оснащение
Функция качания
Качание с фиксацией в 1 положении
Механизм
Тилт
Регулировки
Жесткость качания, Высота сиденья
Максимальная нагрузка по весу, кг
120
Максимальний рост, см
от 181 до 200 см
Высота спинки
Высокая спинка
Мягкость спинки
Мягкая
Поясничная поддержка
Поясничный валик
Мягкость сиденья
Мягкое
Тип основания
Крестовина с роликами
Тип подлокотников
Нерегулируемые
Тип подголовника
Нерегулируемый
Особенности
Эргономичные

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АКЛАС |
| Страна производитель | Китай |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Наличие подсветки | Нет |
| Наличие спинки | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные, Пластиковые |
| Тип кресла | геймерское |
| Цвет | Красный |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота посадочной части кресла | 56 см |
| Высота с учетом спинки | 129 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 56 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 46 см |
| Глубина кресла | 66 см |
| Ширина кресла | 66 см |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 82 см |
| Глубина сиденья | 54 см |
| Ширина сиденья | 51 см |
| Ширина спинки | 51 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | дерево |
| Крестовина | металл |
| Основной обивочный материал | Сетка |
| Подлокотник | пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота кресла | <![CDATA[119-129]]> |
| Высота подлокотников | <![CDATA[65-75]]> |
| Гарантия | <![CDATA[12 месяцев]]> |
| Дополнительные характеристики | <![CDATA[Крестовина: металл с хромированным покрытием; Подлокотники: пластик; Комфортное качание; Колеса: прорезиненные; Максимальная нагрузка: 120 кг; Вес: 20 кг]]> |
| Корпус | <![CDATA[Металл]]> |
| Обивка | <![CDATA[Сетка]]> |
| Основание | <![CDATA[Крестовина с роликами]]> |
| Особенности | <![CDATA[Механизм анификс; Подлокотники; Подголовник]]> |
| Размер спинки | <![CDATA[Высота: 82 см; Ширина: 51]]> |
| Размеры сиденья | <![CDATA[Высота: 46-56 см; Ширина: 51 см; Глубина: 54]]> |
| Регулировки | <![CDATA[Высота сиденья; Жесткость качания]]> |
| Страна регистрации бренда | <![CDATA[Украина]]> |
| Страна-производитель товара | <![CDATA[Китай]]> |
- Цена: 4 440 ₴




