
Кресло конференционное на полозьях АКЛАС Натан CH CF Черное компьютерное из экокожи с нагрузкой до 120 кг
4 350 ₴
3 999 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00012775
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Кресло конференционное на полозьях АКЛАС Натан CH CF Черное компьютерное из экокожи с нагрузкой до 120 кг
Кресло конференционное АКЛАС Натан CH CF Черный (PU-черный) - зручне і практичне конференц-крісло, яке відмінно підійде для оформлення конференц-залів, офісних приймалень, готельних холів, домашнього кабінету. Стильний дизайн з хромованою основою і елегантна класична оббивка - це бездоганне поєднання, яке робить цей стілець універсальним, він відмінно буде виглядати в будь-якому інтер'єрі. Ця модель підійде для оформлення переговорних, конференц-залів, прийомних, робочих місць персоналу, оформленому в сучасному стилі.
Дизайн. Стильна прошивка стільця формує неповторний рельєф спинки і сидіння - посидівши на цьому стільці всього кілька хвилин ви, безсумнівно, відчуєте і відзначите його комфортність. Декоративні горизонтальні лінії прошивки та м'який наповнювач формують широкі валики. Ці деталі не тільки роблять посадку крісла м'якою, але і формують пам'ятний силует, характерний саме для даної серії крісел. Хромовані елементи, підлокітники та основа, забезпечують моделі стійкість і міцність, а також надають їй сучасний і стильний вигляд.
Оббивка. В якості оббивки була обрана екошкіра, яка не поступається за своїми якостями натуральній шкірі, а її ціна - це приємний бонус для покупця. Цей матеріал має натуральну бавовняну основу, міцний, еластичний і простий у догляді. В такому гідному вбранні ваше крісло відмінно збереже первинний зовнішній вигляд на довгі роки.
Підлокітники. Підлокітники виготовлені з хромованої труби, яка плавно переходить в каркас крісла. Така конструкція досить жорстка, міцна і надійна. Доповнений накладками з чорного пластику, блискучий метал прекрасно підкреслює зовнішню красу крісла. Хромоване покриття дуже стійке. Воно не дряпається, а значить надовго збереже красу крісла.
Основа. П-подібний каркас вигнутий з цільної металевої труби, його конструкція досить міцна і стійка. Хромовані елементи не втратять свою красу з часом, адже покриття дуже міцне і стійке до всіляких зовнішніх факторів. Форма основи дозволяє кріслу трохи пружинити, створюючи ефект легкого похитування. Пластикові заглушки в основі рами захищають підлогу від подряпин і пошкоджень.
Особливості. Крісло середніх розмірів, з м'якою посадкою. Висота спинки нижче, ніж у повнорозмірної модифікації на хрестовині, але в усьому іншому крісло таке ж комфортне. Монолітна дерев'яна основа спинки має ергономічний прогин в поперековій області, що забезпечить вашій спині комфортну підтримку і зніме навантаження з хребта. Передня частина сидіння має скошений край, щоб не пережималися судини ніг. Крісло Натан CF - гідна модель за привабливою ціною.
Тип
Конференционные кресла
Размер упаковки, Д/Ш/В
-/-/-
Гарантия
12 месяцев
Страна производитель
Китай
Обивка
Кожзаменитель
Размеры
Глубина, см
63
Высота, см
102
Ширина, см
57
Глубина сиденья, см
45
Высота сиденья, см
45
Ширина сиденья, см
49
Высота спинки, см
57
Высота подлокотников, см
64
Размер основания, см
48х52

Материалы изготовления
Материал каркаса сиденья
Дерево
Материал каркаса спинки
Дерево
Материал подлокотников
Металл, Пластик
Цвет подлокотников
Хром
Материал основания
Металл
Цвет основания
Хром
Техническое оснащение
Максимальная нагрузка по весу, кг
100
Максимальний рост, см
от 166 до 180 см
Высота спинки
Высокая спинка
Мягкость спинки
Мягкая
Поясничная поддержка
Эргономические
Мягкость сиденья
Мягкое
Тип основания
Полозья
Тип подлокотников
Нерегулируемые
Тип подголовника
Без подголовника
Особенности
Эргономичные

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АКЛАС |
| Страна производитель | Китай |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Наличие подсветки | Нет |
| Наличие спинки | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Основание кресла | Полозья |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Для офиса |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота посадочной части кресла | 45 см |
| Высота с учетом спинки | 102 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 45 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 45 см |
| Глубина кресла | 63 см |
| Ширина кресла | 57 см |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 57 см |
| Глубина сиденья | 45 см |
| Ширина сиденья | 49 см |
| Ширина спинки | 49 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | дерево |
| Крестовина | металл |
| Основной обивочный материал | экокожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота кресла | <![CDATA[102]]> |
| Высота подлокотников | <![CDATA[64]]> |
| Гарантия | <![CDATA[12 месяцев]]> |
| Дополнительные характеристики | <![CDATA[Полозья: металл; Подлокотники: металл, пластик; Поясничная поддержка; Максимальная нагрузка: 100 кг; Вес: 10 кг]]> |
| Корпус | <![CDATA[Металл]]> |
| Основание | <![CDATA[Полозья]]> |
| Особенности | <![CDATA[Подлокотники]]> |
| Подлокотник | металл |
| Размер спинки | <![CDATA[Высота: 57 см; Ширина: 59]]> |
| Размеры сиденья | <![CDATA[Высота: 45 см; Ширина: 49 см; Глубина: 45]]> |
| Регулировки | <![CDATA[нет]]> |
| Страна регистрации бренда | <![CDATA[Украина]]> |
| Страна-производитель товара | <![CDATA[Китай]]> |
| Тип | <![CDATA[Конференционные кресла]]> |
- Цена: 3 999 ₴



