
Кресло офисное на колесах с подлокотниками Натан CH TILT Черное компьютерное из экокожи с нагрузкой до 120 кг
4 820 ₴
- Готово к отправке
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Кресло офисное на колесах с подлокотниками Натан CH TILT Черное компьютерное из экокожи с нагрузкой до 120 кг
Кресло АКЛАС Натан CH TILT Черный (PU-черный) - зручне і практичне офісне крісло, яке відмінно підійде для оформлення офісів і домашньої обстановки. Стильний дизайн з хромованою основою і елегантна класична оббивка - це бездоганне поєднання, яке робить це крісло універсальним, воно відмінно буде виглядати в будь-якому інтер'єрі.
Дизайн. Стильна прошивка стільця формує неповторний рельєф спинки та сидіння - посидівши у цьому кріслі всього кілька хвилин ви, безсумнівно, відчуєте і відзначите його комфортність. Декоративні горизонтальні лінії прошивки та м'який наповнювач формують широкі валики. Ці деталі не тільки роблять посадку крісла м'якою, але й формують незабутній силует, характерний саме для даної серії крісел. Хромовані елементи - підлокітники й основа - забезпечують моделі стійкість і міцність, а також надають їй сучасного і стильного вигляду.
Оббивка. В якості оббивки була обрана екошкіра, яка не поступається за своїми якостями натуральної шкіри, а її ціна - це приємний бонус для покупця. Цей матеріал має натуральну бавовняну основу, міцний, еластичний і простий у догляді. В такому гідному вбранні ваше крісло відмінно збереже первинний зовнішній вигляд на довгі роки.
Механізми. Це комфортне крісло оснащене механізмом гойдання Titl. З ним ви зможете повноцінно насолоджуватися часом, проведеним в цьому кріслі. Включивши режим гойдання підвищеної комфортності, можна ненадовго розслабитися і відволіктися від повсякденної робочої метушні. Повернути крісло в статичний режим просто - зсунувши важіль на місце. За допомогою декоративної ручки під сидінням, такий механізм легко налаштовується під вагу користувача. Газліфт дозволить відрегулювати висоту крісла так, щоб ви влаштувалися в ньому з максимальним комфортом, налаштувавши його під свій зріст.
Підлокітники. Підлокітники виготовлені з хромованою труби, яка плавно переходить в каркас крісла. Така конструкція досить жорстка, міцна та надійна. Доповнений накладками з чорного пластику, блискучий метал прекрасно підкреслює зовнішню красу крісла. Хромоване покриття дуже стійке. Воно не дряпається, а значить надовго збереже красу крісла.
Хрестовина. Металева хрестовина відмінно витримує навантаження до 120 кг. Промені хрестовини мають вигнуту форму, що формує елегантний силует крісла. Крісло легко пересувається завдяки роликовим опорам. Крісло оснащене універсальними прогумованими роликами, які підійдуть для всіх типів підлогових покриттів.
Особливості. Крісло середніх розмірів, з м'якою посадкою. Висота спинки нижче, ніж у повнорозмірної модифікації на хрестовині, але в усьому іншому крісло таке ж комфортне. Монолітна дерев'яна основа спинки має ергономічний прогин в поперековій області, що забезпечить вашій спині комфортну підтримку та зніме навантаження з хребта. Передня частина сидіння має скошений край, щоб не пережималися судини ніг, а значить, ногам було більш комфортно під час тривалого перебування на одному місці. Крісло Натан - гідна модель за привабливою ціною, яка відмінно підійде для вашого кабінету, як в офісі, так і вдома. З ним часто купують конференційні крісла на полозах для оформлення офісного простору в єдиному стилі.
Тип
Кресла для персонала, Компьютерные кресла
Размер упаковки, Д/Ш/В
75/45/65
Гарантия
12 месяцев
Страна производитель
Китай
Обивка
Кожзаменитель
Размеры
Глубина, см
58
Высота, см
98-108
Ширина, см
58
Глубина сиденья, см
46
Высота сиденья, см
40-50
Ширина сиденья, см
50
Высота спинки, см
60
Высота подлокотников, см
59-69
Размер основания, см
D-60

Материалы изготовления
Материал каркаса сиденья
Дерево
Материал каркаса спинки
Дерево
Материал подлокотников
Пластик, Металл
Цвет подлокотников
Хром, Черный
Материал основания
Металл
Цвет основания
Хром
Материал колесиков
Прорезиненные
Техническое оснащение
Функция качания
Качание с фиксацией в 1 положении
Механизм
Тилт
Регулировки
Жесткость качания, Высота сиденья
Максимальная нагрузка по весу, кг
120
Максимальний рост, см
от 166 до 180 см
Высота спинки
Высокая спинка
Мягкость спинки
Мягкая
Поясничная поддержка
Эргономические
Мягкость сиденья
Мягкое
Тип основания
Крестовина с роликами
Тип подлокотников
Нерегулируемые
Тип подголовника
Без подголовника
Особенности
Эргономичные

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АКЛАС |
| Страна производитель | Китай |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Наличие подсветки | Нет |
| Наличие спинки | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные, Пластиковые |
| Тип кресла | Компьютерное |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота посадочной части кресла | 50 см |
| Высота с учетом спинки | 108 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 50 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 40 см |
| Глубина кресла | 58 см |
| Ширина кресла | 58 см |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 60 см |
| Глубина сиденья | 46 см |
| Ширина сиденья | 50 см |
| Ширина спинки | 50 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | дерево |
| Крестовина | металл |
| Основной обивочный материал | экокожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота кресла | <![CDATA[98-108]]> |
| Высота подлокотников | <![CDATA[59-69]]> |
| Гарантия | <![CDATA[12 месяцев]]> |
| Дополнительные характеристики | <![CDATA[Крестовина: металл с хромированным покрытием; Подлокотники: металл с пластиковыми накладками; Комфортное качание; Колеса: прорезиненные; Максимальная нагрузка: 120 кг; Вес: 16 кг]]> |
| Корпус | <![CDATA[Металл]]> |
| Обивка | <![CDATA[Экокожа]]> |
| Основание | <![CDATA[Крестовина с роликами]]> |
| Особенности | <![CDATA[Механизм качания Tilt; Подлокотники]]> |
| Подлокотник | металл |
| Размер спинки | <![CDATA[Высота: 60 см; Ширина: 50]]> |
| Размеры сиденья | <![CDATA[Высота: 40-50 см; Ширина: 50 см; Глубина: 46]]> |
| Регулировки | <![CDATA[Высота сиденья; Жесткость качания]]> |
| Страна регистрации бренда | <![CDATA[Украина]]> |
| Страна-производитель товара | <![CDATA[Китай]]> |
- Цена: 4 820 ₴



