
Кресло конференционное на полозьях Пауэр CH CF Черное компьютерное из экокожи с нагрузкой до 100 кг
4 045 ₴
3 843 ₴
- Готово к отправке
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Кресло конференционное на полозьях Пауэр CH CF Черное компьютерное из экокожи с нагрузкой до 100 кг
Кресло конференционное АКЛАС Пауэр CH CF Черный (PU-черный) - конференційне крісло, про яке можна сказати, що це "класика жанру". У ньому нічого зайвого, тільки чіткі лінії силуету, строгий дизайн, солідність і комфорт. Стильний мінімалізм, правильна ергономіка і компактні габарити - ідеальні параметри хорошого офісного крісла. Крісло вдало доповнить сучасний офісний простір. У ньому зручно і працювати, і відпочивати. Крісло підійде для залів нарад, переговорних, приймалень і для робочих місць персоналу. Дизайн. Зовнішній вигляд даної моделі досить лаконічний, чіткі лінії силуету, прямокутна спинка. Крісло буде доречно виглядати як в класичній обстановці, так і в сучасному хай-тек просторі. Стримані кольори оббивки та блискучий хром завершують образ геніального у своїй простоті офісного крісла. Оббивка. Крісло обтягнуте якісною екошкірою - сучасний матеріал на бавовняній основі. Він досить міцний, еластичний і "дихаючий". Наповнювач - якісний поролон, товщина якого дозволяє створити більш м'яку та комфортну посадку. Чорний універсальний відтінок оббивки добре поєднується як зі світлими меблями, так і з темної, і буде доречним в будь-якому інтер'єрі. Підлокітники. Металеві підлокітники - це частина каркаса крісла, що перетікає в основу. Вони оснащені пластиковими накладками. Хромоване покриття металевих деталей крісла досить стійке, не дряпається і надовго зберігає привабливий зовнішній вигляд. Висота підлокітників дозволяє підсунути крісло впритул до робочого столу стандартної висоти та звільнити навколишній простір. Основа. П-подібна основа даної моделі виготовлена з цільної металевої труби. Така основа досить міцна, стійка і розрахована на навантаження до 100 кг. Поверхня не боїться великих навантажень, подряпин і сколів завдяки стійкому хромованому покриттю. Форма основи дозволяє кріслу трохи пружинити, створюючи ефект легкого похитування. Для захисту підлогового покриття використовуються пластикові заглушки. Особливості. Спинка крісла середньої висоти, підійде людям невисокого і середнього зросту. Прогин в поперековій області надає кріслу необхідну ергономічність. Крісло досить м'яке завдяки товстому шару поролону в сидінні та спинці, цим пояснюється його надзвичайна зручність для більшості людей. Цю модель часто купують в комплекті з кріслом на хрестовині з цієї ж серії, для облаштування офісу в єдиному стилі. Це- відмінне конференц-крісло за помірні гроші.
Тип
Конференционные кресла
Размер упаковки, Д/Ш/В
-/-/-
Гарантия
12 месяцев
Страна производитель
Китай
Обивка
Кожзаменитель
Размеры
Глубина, см
58
Высота, см
92
Ширина, см
56
Глубина сиденья, см
45
Высота сиденья, см
46
Ширина сиденья, см
46
Высота спинки, см
47
Высота подлокотников, см
68
Размер основания, см
56х54

Материалы изготовления
Материал каркаса сиденья
Дерево
Материал каркаса спинки
Металл
Материал подлокотников
Металл, Пластик
Цвет подлокотников
Черный
Материал основания
Металл
Цвет основания
Хром
Техническое оснащение
Максимальная нагрузка по весу, кг
120
Высота спинки
Средняя спинка
Мягкость спинки
Мягкая
Поясничная поддержка
Эргономические
Мягкость сиденья
Мягкое
Тип основания
Полозья
Тип подлокотников
Нерегулируемые
Тип подголовника
Без подголовника
Особенности
Эргономичные

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АКЛАС |
| Страна производитель | Китай |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Наличие подсветки | Нет |
| Наличие спинки | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Основание кресла | Полозья |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Для офиса |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота посадочной части кресла | 46 см |
| Высота с учетом спинки | 92 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 46 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 46 см |
| Глубина кресла | 58 см |
| Ширина кресла | 56 см |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 47 см |
| Глубина сиденья | 45 см |
| Ширина сиденья | 46 см |
| Ширина спинки | 46 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | дерево |
| Крестовина | металл |
| Основной обивочный материал | экокожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота кресла | <![CDATA[92]]> |
| Высота подлокотников | <![CDATA[68]]> |
| Гарантия | <![CDATA[12 месяцев]]> |
| Дополнительные характеристики | <![CDATA[Полозья: металл; Подлокотники: металл, пластик; Поясничная поддержка; Максимальная нагрузка: 120 кг; Вес: 10 кг]]> |
| Корпус | <![CDATA[Металл]]> |
| Основание | <![CDATA[Полозья]]> |
| Особенности | <![CDATA[Подлокотники]]> |
| Подлокотник | металл |
| Размер спинки | <![CDATA[Высота: 47 см; Ширина: 46]]> |
| Размеры сиденья | <![CDATA[Высота: 46 см; Ширина: 46 см; Глубина: 45]]> |
| Регулировки | <![CDATA[нет]]> |
| Страна регистрации бренда | <![CDATA[Украина]]> |
| Страна-производитель товара | <![CDATA[Китай]]> |
| Тип | <![CDATA[Конференционные кресла]]> |
- Цена: 3 843 ₴



