
Кресло конференционное на полозьях Тито BL CF компьютерное кресо сетка, черное с нагрузкой до 120 кг
2 560 ₴
1 998 ₴
- Готово к отправке
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Кресло конференционное на полозьях Тито BL CF компьютерное кресо сетка, черное с нагрузкой до 120 кг
Кресло конференционное АКЛАС Тито BL CF Черный (Черный) - це конференційне крісло, в якому всі компоненти підібрані для задоволення потреб користувача. Дана модель підійде для вимогливих технічних фахівців і офісного персоналу, адже воно дуже зручне, відмінно розбавляє суворий офісний інтер'єр і має демократичну ціну, що порадує в першу чергу керівництво компанії. Модель застосовується для облаштування переговорних, приймалень, залів очікування та подібних офісних приміщень.
Дизайн. Зовнішній вигляд крісла Тіто стильний і легкий завдяки повітряній сітчастій оббивці та незвичайній формі спинки. Чорний колір гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр, а в поєднанні з полупроззорістю матеріалу спинки, крісло виглядає стильним і сучасним.
Оббивка. Нейлонова сітка, натягнута на міцний пластиковий каркас, одна з головних особливостей цього крісла. З нею ви будете комфортно себе відчувати навіть в самий спекотний день завдяки її "дихаючим" властивостям. Сидіння обтягнуте такою ж сіткою, але з підкладкою. Цей матеріал відмінно справляється з інтенсивним навантаженням, надовго зберігає свої властивості та привабливий зовнішній вигляд завдяки своїй еластичності, підвищеній повітропроникності, міцності та зносостійкості.
Підлокітники. Пластикові широкі підлокітники, встановлені в даній моделі, забезпечать відмінну підтримку рук. Поверхня підлокітників має текстуроване покриття, яке захищає її від подряпин і незначних механічних пошкоджень.
Основа. Каркас крісла Тіто виготовлений з металу. Матове покриття металу чорного кольору виглядає стильно і завершує суворий образ моделі. Воно не боїться інтенсивних навантажень і не схильне до виникнення подряпин. Для захисту підлоги в кріслі встановлені пластикові заглушки.
Особливості. Крісло Тіто має помірно м'яке сидіння, що добре для тривалого перебування на одному місці. Ергономічність спинки забезпечується за рахунок правильно сформованого каркаса, який забезпечує надійну бічну підтримку спини. Додаткова підтримка хребта в області попереку здійснюється за рахунок прогину та додаткової пластикової пластини, які знімають частину навантаження з хребета. Крісло Тіто CF - якісне і зручне конференц-крісло з сучасним дизайном за дуже привабливою ціною!
Тип
Конференционные кресла
Размер упаковки, Д/Ш/В
67/44/51 (10 кг)
Гарантия
12 месяцев
Страна производитель
Китай
Обивка
Сетка
Размеры
Глубина, см
65
Высота, см
93
Ширина, см
54
Глубина сиденья, см
48
Высота сиденья, см
43
Ширина сиденья, см
45
Высота спинки, см
50
Высота подлокотников, см
64
Размер основания, см
54х55

Материалы изготовления
Материал каркаса сиденья
Дерево
Материал каркаса спинки
Пластик
Материал подлокотников
Пластик
Цвет подлокотников
Черный
Материал основания
Металл
Цвет основания
Черный
Техническое оснащение
Максимальная нагрузка по весу, кг
100
Высота спинки
Средняя спинка
Мягкость спинки
Мягкая
Поясничная поддержка
Поясничный валик
Мягкость сиденья
Мягкое
Тип основания
Полозья
Тип подлокотников
Нерегулируемые
Тип подголовника
Без подголовника
Особенности
Эргономичные

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | А-Клас |
| Страна производитель | Китай |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Наличие подсветки | Нет |
| Наличие спинки | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Основание кресла | Полозья |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Для офиса |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры кресла | |
| Вес кресла | 10 кг |
| Высота посадочной части кресла | 43 см |
| Высота с учетом спинки | 93 см |
| Глубина кресла | 65 см |
| Ширина кресла | 54 см |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 50 см |
| Глубина сиденья | 48 см |
| Ширина сиденья | 43 см |
| Ширина спинки | 43 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | дерево |
| Крестовина | металл |
| Основной обивочный материал | Сетка |
| Подлокотник | пластик |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Aklas | Киев |
| Высота кресла | 93 |
| Высота подлокотников | 64 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дополнительные характеристики | Каркас: металл с порошковым покрытием<br/> Подлокотники: пластик<br/> Эргономичная спинка<br/> Максимальная нагрузка: 100 кг<br/> Вес: 10 кг |
| Корпус | металл |
| Обивка | Ткань<br/> Сетка |
| Основание | Конференц-основа (полозья) |
| Особенности | Подлокотники |
| Размер спинки | Высота: 50 см<br/> Ширина: 45 |
| Размеры сиденья | Высота: 43 см<br/> Ширина: 45 см<br/> Глубина: 48 |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Кресла для конференций |
- Цена: 1 998 ₴








