-25%

Крісло офісне на коліщатках Тіто CH TILT комп'ютерне крісло сітка, чорне з навантаженням до 120 кг
2 567 ₴
1 936 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | А-Клас |
| Країна виробник | Китай |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані, Пластикові |
| Колір | Чорний |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 10 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 50 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 53 см |
| Глибина крісла | 65 см |
| Ширина крісла | 54 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 50 см |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Ширина сидіння | 45 см |
| Ширина спинки | 45 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
| Підлокітник | пластик |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Aklas | Киев |
| Висота крісла | 91-101 |
| Висота підлокітників | 61-71 |
| Висота з урахуванням спинки | 103 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 43 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Хрестовина: метал із хромованим покриттям<br/> Підлокітники: пластикові<br/> Ергономічна спинка<br/> Комфортне гойдання<br/> Колеса: пластикові<br/> Максимальне навантаження: 100 кг<br/> Вага: 16 кг |
| Корпус | метал |
| Оббивка | Тканина<br/> Сітка |
| Основа | Хрестовина з роликами |
| Особливості | Механізм гойдання Tilt<br/> Підлокітники |
| Розмір спинки | Висота: 50 см<br/> Ширина: 46 |
| Розміри сидіння | Висота: 41-54 см<br/> Ширина: 46 см |
| Регулювання | Висота сидіння<br/> Жорсткість гойдання |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Крісла для персоналу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 936 ₴







