
Кресло офисное на колесах с подлокотниками Атлант MP (XY-7147) Зеленое компьютерное из экокожи до 120 кг
7 093 ₴
5 490 ₴
- Готово к отправке
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Кресло офисное на колесах с подлокотниками Атлант MP (XY-7147) Зеленое компьютерное из экокожи до 120 кг
Кресло АКЛАС Атлант MP (XY-7147) Зеленый (PU-зеленый) - елегантне крісло для кабінету керівника відділу підприємства. Модель крісла габаритна, підкреслить статус і гарний смак свого власника. Атлант - це класика, ідеально поєднується з сучасними технологіями. Стильне крісло Атлант безсумнівно прикрасить ваш робочий простір і стане надійним супутником на шляху досягнення високих цілей у всіх ваших справах і починаннях.
Дизайн. Просто, але в той же час вишукано - ось як можна охарактеризувати це крісло. Силует досить лаконічний, але завдяки вдалому поєднанню шкіри і дерева, воно виглядає багато. Сидіння і спинка прикрашені горизонтальними перетяжками прошивки, які не тільки прикрашають, але і формують зручне посадочне місце з масажним ефектом.
Оббивка. Шкірозамінник найвищої якості - безсумнівно кращий вибір для цієї моделі. Наповнення крісла з якісного поролону досить м'яке, створює відчуття комфорту, працювати в цьому кріслі можна годинами, не відчуваючи втоми.
Механізми. Крісло Атлант оснащено механізмом тілт, з яким ви зможете насолодитися часом, проведеним в ньому. Режим гойдання комфортності дозволить перенестися в світ мрій і приємного розслаблення. Газліфт легко дозволить налаштувати висоту крісла так, щоб ви влаштувалися в ньому з максимальним комфортом незалежно від вашого зростання.
Підлокітники. Дугоподібна форма і розмір підлокітників підібрані таким чином, щоб рукам було комфортно на них спиратися. М'які накладки на підлокітниках захищають руки від контакту з холодною і твердою поверхнею і дарують додатковий комфорт вашим рукам.
Хрестовина. Хрестовина виготовлена з металу і контрастує з підлокітниками. Підстава хрестовини - це міцний металевий зварний каркас. З такою надійною опорою це габаритне крісло здобуде необхідну міцність і стійкість. Допустиме навантаження на такий тип хрестовини - 120 кг. Ролики в даному кріслі пластикові зі спеціальними накладками - спідничками. Вони захищають ваше взуття від подряпин і дрібного сміття, яке може з'явиться на роликах під час пересування.
Тип
Кресла руководителя, Компьютерные кресла
Расположение
Для офиса, Для дома
Гарантия
12 месяцев
Страна производитель
Украина
Обивка
Кожзаменитель
Размеры
Глубина, см
70
Высота, см
109-119
Ширина, см
71
Глубина сиденья, см
50
Высота сиденья, см
38-48
Ширина сиденья, см
55
Высота спинки, см
75
Высота подлокотников, см
58-68
Размер основания, см
D-70

Материалы изготовления
Материал каркаса сиденья
Дерево
Материал каркаса спинки
Дерево
Материал подлокотников
Пластик, Кожзаменитель
Цвет подлокотников
Серый
Материал основания
Пластик
Цвет основания
Серебристый металлик
Материал колесиков
Прорезиненные
Техническое оснащение
Функция качания
Качание с фиксацией в 1 положении
Механизм
Тилт
Регулировки
Высота сиденья, Жесткость качания
Максимальная нагрузка по весу, кг
120
Максимальний рост, см
от 181 до 200 см
Высота спинки
Высокая спинка
Мягкость спинки
Мягкая
Поясничная поддержка
Эргономические
Мягкость сиденья
Мягкое
Тип основания
Крестовина с роликами
Тип подлокотников
Нерегулируемые
Тип подголовника
Нерегулируемый
Особенности
Эргономичные

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АКЛАС |
| Страна производитель | Китай |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Наличие подсветки | Нет |
| Наличие спинки | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектуемых колесиков | Пластиковые, Прорезиненные |
| Тип кресла | Компьютерное |
| Цвет | Зелёный |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота посадочной части кресла | 48 см |
| Высота с учетом спинки | 119 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 48 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 38 см |
| Глубина кресла | 70 см |
| Ширина кресла | 71 см |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 75 см |
| Глубина сиденья | 50 см |
| Ширина сиденья | 55 см |
| Ширина спинки | 55 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | дерево |
| Крестовина | пластик |
| Основной обивочный материал | экокожа |
| Подлокотник | пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота кресла | <![CDATA[109-119]]> |
| Высота подлокотников | <![CDATA[58-68]]> |
| Гарантия | <![CDATA[12 месяцев]]> |
| Дополнительные характеристики | <![CDATA[Крестовина: пластик; Подлокотники: пластик с мягкими накладками; Подголовник; Комфортное качание; Колеса: прорезиненные; Максимальная нагрузка: 120 кг; Вес: 20 кг]]> |
| Корпус | <![CDATA[Пластик]]> |
| Основание | <![CDATA[Крестовина с роликами]]> |
| Особенности | <![CDATA[Механизм Тилт; Подголовник; Подлокотники]]> |
| Размер спинки | <![CDATA[Высота: 75 см;]]> |
| Размеры сиденья | <![CDATA[Высота: 38-48 см; Ширина: 55 см; Глубина: 50]]> |
| Регулировки | <![CDATA[Высота сиденья; Жесткость качания]]> |
| Страна регистрации бренда | <![CDATA[Украина]]> |
| Страна-производитель товара | <![CDATA[Китай]]> |
| Тип | <![CDATA[Кресла для руководителей]]> |
- Цена: 5 490 ₴






