
Годинник настінний Technoline WT5020 Coffee (WT5020) лучшая цена с быстрой доставкой по Украине лучшая цена с
1 536 ₴
- Готово к отправке
- Код: DAS301211
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Подібні годинники можна зустріти в сотнях і тисячах інтер'єрів кафе по всьому світу по одній основній зрозумілій причині: вони створюють певний настрій. На металевий вінтажний корпус нанесено принт із закликом скуштувати філіжанку підбадьорливої свіжозавареної ароматної чорної кави. Якщо Ви хочете створити певну атмосферу в своїй кухні-студії, в кабінеті або в закладі - настінний годинник Technoline WT5020 Coffee відмінно з цим впорається.
Функції:
Годинник:
- Механізм: кварцовий
- Формат часу: 12 г
- Точність ходу годинника: +/- 1 хв/міс
Характеристики і комплектація:
Особливості конструкції:
- Діаметр циферблата: 395 мм;
- Матеріал корпуса: метал
- Установка: на стіні
- Колір циферблату: Coffee (блакитний, з принтом)
- Колір корпуса: Coffee (блакитний з принтом)
Живлення:
- Годинник: батарейки АA (LR06) 1.5V х 1 шт
Комплектація:
- Годинник
- Батарейки АA (R06) 1.5V х 1 шт
- Інструкція на українській мові
Розміри і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 395х395х30
- Розміри в упаковці, мм: 410х410х55
- Вага без упаковки, кг: 0.75
- Вага в упаковці, кг: 1.05
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Technoline (Germany)
Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Technoline |
| Дополнительные характеристики часов-радио | |
| Тип питания | Батарейки |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 1.015 |
| Вес (кг) | 0.750 |
| Вид циферблата | Арабські цифри |
| Гарантия | 12 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Индикация | Години, Хвилини |
| Колір циферблата | Різнокольоровий |
| Комплект поставки | Годинник; Батарейки АA (R06) 1.5V х 1 шт; Інструкція на українській мові; |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Механизм | Кварцевий |
| Назначение | У вітальню|В кухню|Універсальні |
| Розміри | 395 х 395 х 30 мм |
| Розміри в упаковці | 410 х 410 х 55 мм |
| Розміри циферблата | 395 x 395 мм |
| Тип | Годинник настінний |
| Тип циферблата | Стрілочний |
| Точность хода | +/- 1 хв / міс |
| Форма корпуса | Круглая |
| Формат времени | 12 г |
| Функции | Годинник |
| Цвет | Лазурный |
| Штрихкод | 4029665050201 |
Информация для заказа
- Цена: 1 536 ₴


