
Годинник настінний Technoline WT600 Red (WT600 rot) лучшая цена с быстрой доставкой по Украине лучшая цена с
690 ₴
- Нет в наличии
- Код: DAS301792
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Настінний годинник Technoline WT600 Red не стане окрасою інтер'єру, проте він відмінно виконає свою основну функцію завдяки білому циферблату, на якому чітко читаються чорні стрілки і чорні цифри, в той час як секундна стрілка має червоний колір. Економічний механізм дозволить працювати годиннику на одній пальчиковій батареї більше року.
Функції:
Годинник:
- Механізм: кварцовий
- Формат часу: 12 г
- Точність ходу годинника: +/- 1 хв/міс
Характеристики і комплектація:
Особливості конструкції:
- Діаметр циферблата: 225 мм;
- Матеріал корпуса: пластик
- Установка: на стіні
- Колір циферблату: White (білий)
- Колір корпуса: Red (червоний)
Живлення:
- Годинник: батарейки АA (LR06) 1.5V х 1 шт
Комплектація:
- Годинник
- Батарейки АA (R06) 1.5V х 1 шт
- Інструкція українською мовою
Розміри і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 250х250х30
- Розміри в упаковці, мм: 255х255х40
- Вага без упаковки, кг: 0.225
- Вага в упаковці, кг: 0.320
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Technoline (Germany)
Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Technoline |
| Дополнительные характеристики часов-радио | |
| Тип питания | Батарейки |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.320 |
| Вес (кг) | 0.225 |
| Вид циферблата | Арабські цифри |
| Гарантия | 12 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Индикация | Години, Секунди, Хвилини |
| Колір циферблата | Білий |
| Комплект поставки | Годинник; Батарейки АA (R06) 1.5V х 1 шт; Інструкція українською мовою; |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Механизм | Кварцевий |
| Назначение | В дитячу|В кухню|В офіс|Універсальні |
| Розміри | 250 х 250 х 30 мм |
| Розміри в упаковці | 255 х 255 х 40 мм |
| Розміри циферблата | 225 x 225 мм |
| Тип | Годинник настінний |
| Тип циферблата | Стрілочний |
| Точность хода | +/- 1 хв / міс |
| Форма корпуса | Круглая |
| Формат времени | 12 г |
| Функции | Годинник |
| Цвет | Красный |
| Штрихкод | 4029665206004 |
Информация для заказа
- Цена: 690 ₴


