-30%

Годинник настінний Technoline WT7235 Grey/Brown (WT7235) лучшая цена с быстрой доставкой по Украине лучшая
2 142 ₴
1 499 ₴
- Готово к отправке
- Код: DAS301799
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Якщо Ви в пошуках ідеального годинника для спальні - Technoline WT7235 Grey/Brown стане найкращим вибором. Корпус, стрілки та циферблат виконані з натуральних матеріалів - деревини і текстилю, завдяки чому підкреслюється затишок оселі. І, що не менш важливо, годинник має абсолютно безшумний механізм плавного ходу. В більшості годинників з механізмом плавного ходу все ж чутно роботу самого механізму, що рухає стрілки. Дана модель не видає жодного звуку під час роботи, що вкрай важливо для міцного сну.
Функції:
Годинник:
- Механізм: кварцовий
- Формат часу: 12 г
- Точність ходу годинника: +/- 30 сек/міс
- Абсолютно безшумний механізм з плавним ходом
Характеристики і комплектація:
Особливості конструкції:
- Діаметр циферблата: 275 мм;
- Матеріал корпуса: дерево/текстиль
- Установка: на стіні
- Колір циферблату: Grey (сірий)
- Колір корпуса: Brown (світло-коричневий)
Живлення:
- Годинник: батарейки АA (LR06) 1.5V х 1 шт
Комплектація:
- Годинник
- Батарейки АA (R06) 1.5V х 1 шт
- Інструкція українською мовою
Розміри і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 300х300х40
- Розміри в упаковці, мм: 310х310х55
- Вага без упаковки, кг: 0.405
- Вага в упаковці, кг: 0.570
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Technoline (Germany)
Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Technoline |
| Дополнительные характеристики часов-радио | |
| Тип питания | Батарейки |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.570 |
| Вес (кг) | 0.405 |
| Вид циферблата | Арабські цифри |
| Гарантия | 12 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Индикация | Години, Хвилини |
| Колір циферблата | Сірий |
| Комплект поставки | Годинник; Батарейки АA (R06) 1.5V х 1 шт; Інструкція українською мовою; |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Дерево |
| Механизм | Кварцевий |
| Назначение | В дитячу|В кухню|В спальню|У вітальню|Універсальні |
| Розміри | 300 х 300 х 40 мм |
| Розміри в упаковці | 310 х 310 х 55 мм |
| Розміри циферблата | 275 x 275 мм |
| Тип | Годинник настінний |
| Тип циферблата | Стрілочний |
| Точность хода | +/- 30 сек / міс |
| Форма корпуса | Круглая |
| Формат времени | 12 г |
| Функции | Годинник |
| Цвет | Коричневый |
| Штрихкод | 4029665072357 |
Информация для заказа
- Цена: 1 499 ₴


