
Годинник настільний Technoline Modell K Red (Modell K) лучшая цена с быстрой доставкой по Украине лучшая цена
990 ₴
- Готово к отправке
- Код: DAS301816
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Годинник з будильником Technoline Modell K - чудове доповнення дитячої кімнати. Не зважаючи на іграшковий вигляд, це цілком функціональний годинник, що обладнаний безшумним механізмом із плавним ходом секундної стрілки. На стрілки нанесено світлонакопичувач, а в нічний час дізнатись час допоможе точкове діодне підсвічування. Будильник має функцію дрімоти "Snooze".
Функції:
Годинник:
- Механізм: кварцовий
- Формат часу: 12 г
- Точність ходу годинника: +/- 1 хв/міс
- Абсолютно безшумний механізм з плавним ходом
- Будильник із функцією повтору «snooze»
Характеристики і комплектація:
Особливості конструкції:
- Дисплей: аналоговий;
- Підсвічування дисплея: точкове світлодіодне
- Розмір циферблата: 60x60 мм;
- Матеріал корпуса: пластик
- Установка: на столі
- Колір циферблату: White (білий)
- Колір корпуса: Red (червоний)
Живлення:
- Годинник: батарейка АA (LR06) 1.5V х 1 шт
Комплектація:
- Годинник
- Батарейка АA (R06) 1.5V х 1 шт
- Інструкція українською мовою
Розміри і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 120х100х65
- Розміри в упаковці, мм: 125х110х75
- Вага без упаковки, кг: 0.110
- Вага в упаковці, кг: 0.150
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Technoline (Germany)
Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Technoline |
| Дополнительные характеристики часов-радио | |
| Тип питания | Батарейки |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.150 |
| Вес (кг) | 0.110 |
| Вид циферблата | Арабські цифри |
| Гарантия | 12 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Индикация | Години, Секунди, Хвилини |
| Колір циферблата | Білий |
| Комплект поставки | Годинник; Батарейка AA (R06) 1.5V х 1 шт; Інструкція українською мовою; |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Механизм | Кварцевий |
| Назначение | В дитячу|В кухню|Універсальні |
| Розміри | 120 х 100 х 65 мм |
| Розміри в упаковці | 125 х 110 х 75 мм |
| Розміри циферблата | 60 x 60 мм |
| Тип | Годинник настільний |
| Тип циферблата | Стрілочний |
| Точность хода | +/- 1 хв/місяць |
| Форма корпуса | Круглая |
| Формат времени | 12 г |
| Функции | Годинник|Будильник |
| Цвет | Красный |
| Штрихкод | 4029665081403 |
Информация для заказа
- Цена: 990 ₴


