
Офисный стул-кресло на колесиках Comfort black компьютерное кресно черного цвета
2 990 ₴
1 990 ₴
- Готово к отправке
- Код: C12COMFBL
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Офісний стілець-крісло на коліщатках Comfort black
Офісне крісло Comfort C012 обшите високоякісною тканиною(сіткою), що дозволяє комфортно працювати чи відпочивати в ньому як влітку так і взимку. Завдяки регулюванню висоти підійде людині будь-якого зростання. Міцні ролики легко пересуваються по поверхні підлоги, не пошкоджуючи її. Механізм "TILT" дає можливість відхиляти спинку та фіксувати її в такому положенні.
Характеристики:
Довжина сидіння: 47 см
Ширина сидіння: 47 см
Висота спинки: 50 см
Ширина спинки: 42 см
Ширина між підлокітниками 45 см
Висота мін. ― макс. сидіння : 42 см, 52 см
Матеріал: міцна тканина-сітка, через яку циркулює повітря
Підлокітники: пластик
Ніжка: стальова, хромована.
Вага користувача: до 120 кг
Можливість регулювання висоти
Механізм TILT дає можливість регулювати нахил крісла та блокувати його у прямому положенні
Міцні ролики, які не пошкоджують поверхні підлоги
Подушки виконані з високоякісної піни T35 (35 кг/м3)
Монтаж позику 10-15 хвилин
Вага нетто: 10 кг
Вага брутто: 11 кг
Виміри в упаковці: довж.62 x шир.22,5 x віс.56 см

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Преимущества



Мы рекомендуем
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hop-Sport |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектуемых колесиков | Пластиковые, Прорезиненные |
| Цвет | Черный |
| Тип кресла | Компьютерное |
| Габаритные размеры кресла | |
| Вес кресла | 11 кг |
| Высота посадочной части кресла | 50 см |
| Высота с учетом спинки | 102 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 52 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 42 см |
| Глубина кресла | 45 см |
| Ширина кресла | 50 см |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 50 см |
| Глубина сиденья | 45 см |
| Ширина сиденья | 47 см |
| Ширина спинки | 42 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | металл, пластик |
| Основной обивочный материал | Сетка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10 кг |
| Высота сиденья стула | 43 см |
| Высота стула с учетом спинки | 93 |
| Глубина стула | 47 см |
| Наличие откидного конференц-столика | Нет |
| Основание стула (база) | полозья |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Ширина стула | 57.5 см |
- Цена: 1 990 ₴










