
Офисный стул-кресло на колесиках черного цвета Prestige
3 399 ₴
2 399 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00-00000350
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Офісне крісло на коліщатках чорного кольору Prestige Pro
Характеристики:
- Загальна глибина - 60 см
- Загальна ширина - 65 см
- Вага крісла - 10,5 кг
- Вага з упаковкою - 12 кг
- Макс. висота / мін. висота - 118 см/ 108 см
- Висота підлокітника хв./макс. від землі - 65 см/75 см
- Довжина по спинці - 68 см
- Ширина спинки - 44 см
- Довжина сидіння - 50 див.
- Ширина сидіння - 50 див.
- Товщина сидіння - 5 див.
- Довжина підлокітника (частина рукоятки) - 34 см
- Ширина підлокітника (захватна частина) - 5 см
- Рамна конструкція - сталь, пластик
- Оббивка - екошкіра, сітка
- Регулювання підлокітника - немає
- Механізм TLT (нахил з функцією блокування у вертикальному положенні)
- Максимальне навантаження - 150 кг
- Колеса - ПУ
- Діаметр колеса - 48 мм
- Розміри коробки - 76 х 20 х 58 см
- Висота сидіння внизу - 46 см
- Висота сидіння зверху - 56 см
Офісний стілець Prestige Pro
Сучасне крісло оснащене підлокітниками і регулятором висоти, що ідеально підійде для будь-якого офісного приміщення. Спинка моделі Prestige Pro являє собою поєднання високоякісних елементів з еко-шкіри та міцної сітки, що забезпечує достатню циркуляцію повітря. Широка ергономічна спинка сидіння забезпечує зручну підтримку хребта, а поворотна підставка забезпечує повну свободу рухів. Крім того, завдяки механізму «TILT» ви можете встановити крісло в положення «колиска» або зафіксувати його у вертикальному положенні.
Ергономічний дизайн
При роботі за столом форма крісла є одним з найбільш важливих факторів, що визначають комфорт користувача. Модель Prestige Pro була розроблена таким чином, щоб ви могли прийняти правильне положення сидячи. Правильно профільована спинка підтримує шию і спину по всій довжині, знижуючи ризик виникнення болю.
Механізм нахилу
Перевагою цієї моделі є інноваційний механізм TILT, який дозволяє нахилити спинку спинки і розслабити, повернути або заблокувати крісло у вертикальному положенні. Вибирайте потрібний товар і насолоджуйтеся зручністю роботи!
Регулювання висоти
Завдяки цій функції ви можете легко налаштувати параметри крісла у відповідності з вашими індивідуальними потребами. Ви можете встановити висоту стільця в одну мить, використовуючи домкрат пневматичний, розташований під сидінням. Загальна висота моделі Prestige Pro в найвищій позиції становить 113,5 см, а найнижчою - 104,5 див.
Зручні підлокітники
Ваші руки також потребують відпочинку під час тривалого сидіння за столом. Саме тому модель Prestige Pro оснащена ергономічними підлокітниками, які підвищують комфорт користувача.
Поворотна база
Сталева ніжка з п'ятьма ручками створює стійку основу стільця. Гумові колеса з поліуретану забезпечують плавний рух в будь-якому напрямку і запобігають подряпини на землі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hop-Sport |
| Страна производитель | Германия |
| Максимально допустимая нагрузка | 130 кг |
| Цвет | Черный |
| Наличие откидного конференц-столика | Нет |
| Основание стула (база) | полозья |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10 кг |
| Высота сиденья стула | 40 см |
| Высота стула с учетом спинки | 116 |
| Глубина стула | 50 см |
| Ширина стула | 47 см |
- Цена: 2 399 ₴







