
Дошка для прасування Colombo Easy Piuma (A122L08W) лучшая цена с быстрой доставкой по Украине
1 199 ₴
- Нет в наличии
- Код: 930543
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Дошка для прасування Colombo Easy Piuma (A122L08W) - базова річ, яка має бути в домашньому господарстві. Виготовлена безпосередньо в Італії, що гарантує високу якість збірки та матеріалів. Металева основа виготовлена у вигляді сітки, для запобігання утворенню конденсату від парових прасок. Чохол виготовлений з полікоттону. Модель має полегшену конструкцію, що спрощує її використання. Стійкість забезпечується завдяки широким ніжкам, які обладнанні накладками для захисту підлогових покрівель.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі та збірка виконані безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 158 x 34 x 4 см.
- Розміри в робочому положенні - 128 x 88 x 34 см.
- Розміри прасувальної поверхні - 110 х 32 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 53 до 88 см.
- Загальна вага - 3,4 кг.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Матеріал чохла - полікоттон.
- Матеріал підкладки - пінополіуретан високої щільності.
- Регулювання по висоті в 4 положень.
- Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø18 мм з антикорозійним покриттям.
Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colombo |
| Тип | Гладильная доска |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 930543 |
| Вага в упаковці | 3,9 кг |
| Габарити упаковки | 161 х 39 х 9 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Декорування | З візерунком |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Материал | Сталь |
| Особенности | Підставка для праски <br /> Регулювання по висоті <br /> Основа з металевою сіткою |
| Размер | 128 x 88 x 34 см |
| Розміри поверхні для прасування | 110 х 32 см |
| Розміри у складеному вигляді | 158 x 34 x 4 см |
| Цвет | white |
| Штрихкод | 8003186009302 |
Информация для заказа
- Цена: 1 199 ₴





