Годинник проекційний Technoline WT536 Black (WT536) лучшая цена с быстрой доставкой по Украине лучшая цена с
2 142 ₴
- Нет в наличии
- Код: DAS301196
Годинник проекційний Technoline WT536 Black (WT536) лучшая цена с быстрой доставкой по Украине лучшая цена сНет в наличии
2 142 ₴
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Годинник проекційний Technoline WT536 Black (WT536) лучшая цена с быстрой доставкой по Украине
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Technoline |
| Дополнительные характеристики часов-радио | |
| Тип питания | Батарейки |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.400 |
| Вес (кг) | 0.185 |
| Вид циферблата | Арабські цифри |
| Гарантия | 12 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Индикация | Години, Дата, День тижня, Місяць, Температура, Хвилини |
| Колір проекції | Червоний |
| Колір циферблата | Чорний |
| Комплект поставки | Годинник; Блок живлення; Батарейки AАA (R03) 1.5V х 2 шт; Інструкція на українській мові; |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Механизм | Електронний |
| Назначение | В дитячу|В кухню|В офіс|В спальню|У вітальню|Універсальні |
| Розміри | 147 х 42 х 92 мм |
| Розміри в упаковці | 160 х 105 х 95 мм |
| Розміри циферблата | 85 x 45 мм |
| Тип | Годинник настільний|Годинник проекційний |
| Тип циферблата | Електронний |
| Точность хода | +/- 1 сек в 1 млн років |
| Форма корпуса | Прямоугольная |
| Формат времени | 12/24 г |
| Функции | Будильник|Годинник|Датчик кімнатної температури|Календар|Регулювання яскравості проекції|Термометр |
| Цвет | Чёрный |
| Штрихкод | 4029665005362 |
Информация для заказа
- Цена: 2 142 ₴

