-10%
Таймер кухонний Technoline KT300 Magnetic Silver (KT300) лучшая цена с быстрой доставкой по Украине лучшая
1 512 ₴
1 361 ₴
- Готово к отправке
- Код: DAS301201
Таймер кухонний Technoline KT300 Magnetic Silver (KT300) лучшая цена с быстрой доставкой по Украине лучшаяГотово к отправке
1 512 ₴1 361 ₴
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Таймер кухонний Technoline KT300 Magnetic Silver (KT300) лучшая цена с быстрой доставкой по Украине
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Technoline |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.255 |
| Вес (кг) | 0.190 |
| Гарантия | 12 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Діапазон часу | до 20 годин |
| Комплект поставки | Таймер;<br /> Батарейки ААA (R03) 1.5V х 2 шт;<br /> Інструкція українською мовою; |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість незалежних таймерів | 3 |
| Наявність | В наявності |
| Особенности | З елементами живлення у комплекті, Магніт для фіксації, Секундомір (таймер прямого відліку), Функция памяти |
| Розміри | 144х96х38 мм |
| Розміри в упаковці | 165х110х55 мм |
| Розміри дисплея | 80x62 мм |
| Спосіб встановлення | Настільний, Настінний, Універсальний |
| Тип | Цифрові |
| Цвет | Серебристый |
| Штрихкод | 4029665103006 |
| Элементы питания | Батарейки ААA (LR03) 1.5V х 2 шт |
| Основные атрибуты | |
| Материал | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 1 361 ₴

