Таймер кухонний Technoline KT100 Magnetic White (KT100) лучшая цена с быстрой доставкой по Украине
684 ₴
- Готово к отправке
- Код: DAS301200
Таймер кухонний Technoline KT100 Magnetic White (KT100) лучшая цена с быстрой доставкой по УкраинеГотово к отправке
684 ₴
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Таймер кухонний Technoline KT100 Magnetic White (KT100) лучшая цена с быстрой доставкой по Украине
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Technoline |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.046 |
| Вес (кг) | 0.025 |
| Гарантия | 12 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Діапазон часу | до 100 хвилин |
| Комплект поставки | Таймер; Батарейка LR43 1.5V х 1 шт; Інструкція українською мовою; |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість незалежних таймерів | 1 |
| Наявність | В наявності |
| Особенности | З елементами живлення у комплекті, Магніт для фіксації, Секундомір (таймер прямого відліку), Функция памяти |
| Розміри | 87х46х12 мм |
| Розміри в упаковці | 110х60х25 мм |
| Розміри дисплея | 22x8 мм |
| Спосіб встановлення | Настінний |
| Тип | Цифрові |
| Штрихкод | 4029665011004 |
| Элементы питания | Батарейка LR43 1.5V х 1 шт |
| Основные атрибуты | |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 684 ₴

