
Стул обеденный на ножках Лофт АКЛАС Бри EX Белый, пластиковый для кухни, кафе и ресторанов до 100 кг
1 890 ₴
- Нет в наличии
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Стул обеденный на ножках Лофт АКЛАС Бри EX Белый, пластиковый для кухни, кафе и ресторанов до 100 кг
Стул АКЛАС Бри EX Белый - це стильний стілець з ефектом полігональності. Зручне ергономічне сидіння з монолітного пластику подарує спині комфортну підтримку. Простота і практичність, якість і надійність - головні плюси цієї моделі. Максимальне навантаження по вазі складає 200 кг. Стілець відмінно підійде для домашньої кухні, вітальні, дачі, відмінно впишеться в інтер'єр кафе, бару чи літнього майданчика.
Дизайн. Сучасний футуристичний дизайн. Пластик і дерево гармонійно доповнюють один одного. Такі стільці часто можна побачити в сучасних дизайнах в стилі лофт, мінімалізм та еклектика.
Оббивка. Сидіння виготовлено з товстостінного армованого пластику. Спеціальні добавки роблять пластик міцнішим і захищають його від впливу ультрафіолету. Ця модель представлена в двох кольорах: білому і червоному.
Підстава. 4 точені ніжки виготовлені з натурального дерева, покритого захисним лаковим покриттям. Між собою і до сидіння ніжки кріпляться за допомогою спеціальних металевих прутів, пофарбованих в чорний колір, і болтових з'єднань. Для захисту підлогового покриття ніжки стільця оснащені захисними пластиковими заглушками.
Особливості. Оригінальна полігональна форма сидіння, ергономічна посадка. Модель має невеликі габарити, середньої висоти спинку, міцна, стійка, проста в догляді. Оригінальний дизайн стільця роблять його дуже привабливим.
Тип
Стулья кухонные, Стулья для кафе и ресторанов
Размер упаковки, Д/Ш/В
-/-/-
Гарантия
12 месяцев
Страна производитель
Китай
Стиль
Лофт, Современные, Скандинавский
Обивка
Пластик
Размеры
Глубина, см
52
Высота, см
81
Ширина, см
35
Глубина сиденья, см
44
Высота сиденья, см
45
Ширина сиденья, см
35
Высота спинки, см
40
Размер основания, см
40х39

Материалы изготовления
Материал каркаса сиденья
Пластик
Материал каркаса спинки
Пластик
Материал основания
Дерево
Цвет основания
Древесный
Техническое оснащение
Максимальная нагрузка по весу, кг
100
Высота спинки
Средняя спинка
Мягкость спинки
Твердая
Мягкость сиденья
Твердое
Тип основания
Ножки

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АКЛАС |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Покрытие | Без покрытия |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет каркаса | Коричневый |
| Цвет обивки | Белый |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 810 мм |
| Глубина | 520 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | пластик |
| Спинка | пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота кресла | <![CDATA[81]]> |
| Высота подлокотников | <![CDATA[нет]]> |
| Гарантия | <![CDATA[12 месяцев]]> |
| Дополнительные характеристики | <![CDATA[Ножки: дерево; Максимальная нагрузка: 100 кг; Вес: 8 кг]]> |
| Корпус | <![CDATA[Пластик]]> |
| Основание | <![CDATA[Ножки]]> |
| Особенности | <![CDATA[Без подлокотников]]> |
| Размер спинки | <![CDATA[Высота: 40 см; Ширина:35]]> |
| Размеры сиденья | <![CDATA[Высота: 45 см; Ширина: 35 см; Глубина: 44]]> |
| Регулировки | <![CDATA[нет]]> |
| Страна регистрации бренда | <![CDATA[Украина]]> |
| Страна-производитель товара | <![CDATA[Китай]]> |
- Цена: 1 890 ₴




