
Стул обеденный (конференционный) на ножках Пекин CH Зеленый, пластиковый для кухни, кафе и ресторана до 100 кг
1 768 ₴
- Нет в наличии
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Стул обеденный (конференционный) на ножках Пекин CH Зеленый, пластиковый для кухни, кафе и ресторана до 100 кг
Стул АКЛАС Пекин CH Зеленый - відмінний стілець для облаштування закладів і літніх майданчиків, прийомних, аудиторій для проведення тренінгів та інших подібних приміщень. Дана модель надійна, практична і досить зручна. Стілець Пекін має ергономічне сидіння, надійний і простий в догляді, відмінно виглядає і приємно оновлює інтер'єр.
Дизайн. Стілець має сучасний ергономічний дизайн сидіння і блискучу раму з хромованого металу. Хром відмінно поєднується з глянцевим пластиком, тому в будь-якому кольорі стілець виглядає дуже гідно.
Оббивка. Сидіння виготовлено з товстостінного армованого пластику. Спеціальні добавки роблять пластик міцнішим і захищають його від впливу ультрафіолету. Кольоровий глянцевий пластик відмінно освіжить інтер'єр будь-якого закладу.
Основа. Просто та зі смаком - так можна описати стілець Пекін. В основу рами закладені хромовані трубки круглого перетину. Завдяки хромованому покриттю, виріб виглядає респектабельно і підійде для будь-якого інтер'єру. Крім того, сам хром менше дряпається, що є дуже практичним при багаторазовому використанні крісла. Для захисту підлоги ніжки оснащені пластиковими накладками.
Особливості. Крісло здатне витримувати вагові навантаження до 100 кг. Спинка злегка вигнута, що забезпечує комфортну бічну і поперекову підтримку та зручну посадку. Досить широке сидіння зручне для людей різної комплекції. Передній край сидіння скошений, щоб уберегти судини ніг від пережимания.
Тип
Стулья кухонные, Стулья для кафе и ресторанов, Садовые стулья
Размер упаковки, Д/Ш/В
-/-/-
Гарантия
12 месяцев
Страна производитель
Китай
Стиль
Хай-тек, Современные
Обивка
Пластик
Размеры
Глубина, см
54
Высота, см
86
Ширина, см
46
Глубина сиденья, см
44
Высота сиденья, см
42
Ширина сиденья, см
42
Высота спинки, см
44
Размер основания, см
46х58

Материалы изготовления
Материал каркаса сиденья
Пластик
Материал каркаса спинки
Пластик
Материал основания
Металл
Цвет основания
Хром
Техническое оснащение
Максимальная нагрузка по весу, кг
100
Высота спинки
Средняя спинка
Мягкость спинки
Твердая
Мягкость сиденья
Твердое
Тип основания
Ножки

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АКЛАС |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Покрытие | Без покрытия |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Зеленый |
| Цвет каркаса | Серый |
| Цвет обивки | Зеленый |
| Цвет | Зелёный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 860 мм |
| Глубина | 540 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | металл |
| Каркас стула | металл |
| Сиденье | пластик |
| Спинка | пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота кресла | <![CDATA[86]]> |
| Высота подлокотников | <![CDATA[нет]]> |
| Гарантия | <![CDATA[12 месяцев]]> |
| Дополнительные характеристики | <![CDATA[Ножки: металл; Максимальная нагрузка: 100 кг; Вес: 6 кг]]> |
| Корпус | <![CDATA[Пластик]]> |
| Основание | <![CDATA[Ножки]]> |
| Особенности | <![CDATA[Без подлокотников]]> |
| Размер спинки | <![CDATA[Высота: 44 см; Ширина: 42]]> |
| Размеры сиденья | <![CDATA[Высота: 42 см; Ширина: 42 см; Глубина: 44]]> |
| Регулировки | <![CDATA[нет]]> |
| Страна регистрации бренда | <![CDATA[Украина]]> |
| Страна-производитель товара | <![CDATA[Китай]]> |
- Цена: 1 768 ₴







