
Бігова доріжка електрична з масажером Hop-Sport HS-1200LB SOUL для будинку і спортзалу з навантаженням до 130 кг лучшая цена с
32 688 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5902308220683
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Бігова доріжка електрична з масажером Hop-Sport HS-1200LB SOUL для будинку і спортзалу з навантаженням до 130 кг
Бігова доріжка Hop-Sport HS-1200LB Soul— новітнє інноваційне обладнання, які є прекрасним поєднанням кращих якостей біговій тренажера і надійного масажного пристрою. Це віртуозна комбінація гарантує користувачеві сверхпродуктивные тренування з приголомшливим моделюючим ефектом для всього тіла. З допомогою бігової доріжки Hop-Sport HS-1200LB Soulви не тільки відмінно спалите зайві калорії і отримаєте хорошу физнагрузку, але і чудово підтягнете свою фігуру, поліпшивши стан шкіри і підшкірних тканин. Купити бігову доріжку HS-1200LB Soul — означає придбати якісний і надійний продукт, який прослужить вам довгі роки і забезпечить комфортну, але істотну фізичну навантаження. Завдяки цьому тренажеру ваші домашні тренування перетворяться на серйозний фітнес-марафон, який зможе скласти гідну конкуренцію занять в спортзалах.
Основні характеристики:
- Модель: HS 1200LB Soul
- Тип: електрична
- Номінальна потужність двигуна: 1,5 л. с.
- Швидкість хв/макс: 0,8-14 км/год
- Макс. вага користувача 130 кг
- Розмір бігового полотна: 120х40 см
- Габарити в розкладеному стані: 155х64,9х117 см
- Габарити в складеному стані: 130х84х64,9 см
- Розміри коробки: 160x40x70 см
- Вага: 50 кг
- USB вхід
- Bluetooth
- Навчальні програми: 15
- Напруга: 220 В
- Ручне регулювання нахилу: 3 рівня
- Транспортні ролики
- Номінальна потужність доріжки: 1119 Вт
- Масажер: потужність 90-100 Вт
- Гарантія 24 місяці

Надійна функціональність
Тренажер має досить широким біговим полотном розміром 120х40 см, що дозволяє вільно маневрувати під час заняття, міцним двигуном потужністю 1,5 л. с. з діапазоном швидкості 0,8-14 км/ч. Зверніть увагу, що для цього пристрою максимальна вага користувача становить 130 кг.

Амортизація
Доріжка оснащена спеціальною системою амортизації, яка нівелює навантаження на суглоби і захищає їх від перенапруги.

Мобільний додаток
Безкоштовне мобільний додаток FitShow, сумісний з цієї біговою доріжкою, зробить ваші тренування неймовірно захоплюючими і різноманітними. Всі свої результати ви можете відстежувати в режимі реального часу на екрані підключеного техніки (планшет, телефон та інше) і після закінчення тренінгу зберігати їх.

Інноваційне технічне оснащення
Бігова доріжка Soul оснащена сучасним сенсорним комп'ютером, в програму якого записано 15 базових тренувальних програм. На інтуїтивно зрозумілому дисплеї ви можете відстежувати і контролювати параметри таких основних показників, як час, пройдену відстань, пульс, витрачені калорії, і бачити тип обраної програми. Також тренажер вбудований USB-роз'єм і спеціальна підставка для гаджетів, які забезпечать вам комфортне використання девайсів під час тренування.

Телефон/ планшет
Завдяки входу USB і спеціальній подушечці ви можете використовувати свій планшет або телефон під час тренування, не турбуючись про те, що вони розрядяться або впадуть.

Ергономічна конструкція
Особлива конструкція тренажера надає можливість регулювати висоту бігового полотна на трьох рівнях. Завдяки цьому ви можете підібрати саме той тип навантаження, який ідеально підходить під ваш нинішній фізичний стан та актуальні тренувальні мети. Бігова доріжка неймовірно зручна в транспортуванні і збиранні — наявність спеціальних роликів і складної конструкції гарантують вам комфорт і швидкість переміщення в будь-яке потрібне місце і просту збірку тренажера після тренування.

Додаткові аксесуари
Дорожка оборудована надежным массажером, гарантирующим глубокую проработку и расслабление мышц после интенсивных тренировок. Его особая конструкция позволяет вам регулировать длину массажного ремня, благодаря чему вы сможете отлично проработать все тело.

Расширенный функционал
Беговая дорожка Hop-Sport HS-1200LB Soul — это не просто очередной тренажер, а великолепное сочетание кардио-, моделирующего и силового устройства. Кроме массажера дорожка оснащена тренировочной скамьей, с помощью которой можно качать пресс и делать любые другие упражнения.

Быстрое складывание
Вы хотите тренироваться дома, чтобы улучшить свою физическую форму, но боитесь, что беговая дорожка станет центром внимания вашей квартиры? Система быстрого складывания в беговой дорожке позволяет легко складывать устройство и тем самым экономить место в комнате.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 50 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина полотна | 120 см |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 1,6 - 2 |
| Призначення | Професійне |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Дистанція, Час, Швидкість, Частота пульсу |
| Колір | Чорний |
| Ширина полотна | 40 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 117 см |
| Довжина | 155 см |
| Ширина | 65 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hop-Sport | Львів |
- Ціна: 32 688 ₴








