
Кресло офисное на колесиках АКЛАС Гилмор FX CH TILT компьютерное кресло ткань, бежевое с нагрузкой до 120 кг
3 946 ₴
2 999 ₴
- Готово к отправке
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Кресло офисное на колесиках АКЛАС Гилмор FX CH TILT компьютерное кресло ткань, бежевое с нагрузкой до 120 кг
Кресло АКЛАС Гилмор FX СН TILT Бежевое - вдале поєднання інноваційних матеріалів, сучасних механізмів і ергономічної форми. Одна з особливостей моделі - особливе поєднання оббивок спинки з нейлонової сітки та екокожі. Оригінальний каркас з гнутої металевої труби має правильну по ергономіці форму. Додатковим козирем даного крісла є подвійна посилена трубка спинки. Таким чином, виробник усунув «слабке» місце зламу спинки в конструкції, тим самим зробив крісло міцнішим.
Дизайн. Елегантна комбінація двох матеріалів - сітки і тканини - це основний елемент дизайну даної моделі, який робить крісло стильним і повітряним.
Оббивка. В якості оббивки в даній моделі використана нейлонова сітка та екошкіра. Ці матеріали відмінно зарекомендували себе при інтенсивному використанні в офісі завдяки еластичності, високій повітропроникності, міцності і зносостійкості. Сітчаста спинка легко пропускає повітря, а значить сидіти в такому кріслі дуже комфортно, особливо в спекотну погоду. Вставки з екокожі в районі поперекового вигину та підголівника виконують не тільки декоративну, але і практичну функцію.
Механізми. Механізм гойдання Tilt дає можливість переключитися від режиму роботи в режим приємного відпочинку, залишаючись в улюбленому кріслі і продовжуючи продуктивно працювати. Даний механізм має індивідуальну настройку під вагу користувача. Повернути в робоче положення крісло можна одним рухом руки. Газліфт дозволить відрегулювати висоту крісла так, щоб ви влаштувалися в ньому з максимальним комфортом відповідно до вашого зросту.
Підлокітники. У даній моделі стильні комбіновані підлокітники з чорного пластику і металевої труби. Поверхня пластика текстурована, завдяки чому руки не зісковзують в процесі роботи. Металева вставка гармонує з хромованою хрестовиною, створюючи єдиний неповторний ансамбль. В нижньому положенні сидіння крісла підлокітники мають висоту, яка дає можливість задвинути крісло під робочий стіл для звільнення навколишнього простору.
Хрестовина. Хрестовина крісла Гілмор (Ультра) виготовлена з блискучого металу. Така хрестовина може витримувати навантаження до 120 кг. Блискуче хромоване покриття металу не тільки красиве, але і дуже міцне. Воно не боїться інтенсивних навантажень і не схильне до подряпин. Ролики забезпечать кріслу необхідну мобільність. Для даної моделі відмінно підійдуть ролики з хромованими накладками, які, за бажанням, можна замовити додатково.
Особливості. Висока ергономічна спинка з металевої труби має прогин в поперековій ділянці, який забезпечує вашій спині комфортну підтримку, а вам гарне самопочуття навіть у кінці насиченого робочого дня. У сидінні крісла використовується міцна основа з гнутоклеєної фанери, яка, спільно з поролоновим наповненням, формує зручну посадку. Каркас крісла з металевої труби кріпиться під сидінням в двох точках, що забезпечує додаткову міцність. У місці вигину труба каркаса додатково армована, що збільшує її міцність. Крісло в міру жорстке, а значить, буде берегти вашу спину від втоми, і збереже правильну поставу. Крісло Гілмор (Ультра) - це відповідний варіант офісного крісла для тих, хто любить практичний сучасний мінімалізм і відмінну якість
Тип
Кресла для персонала, Компьютерные кресла
Размер упаковки, Д/Ш/В
95/45/65
Гарантия
12 месяцев
Страна производитель
Китай
Обивка
Сетка
Размеры
Глубина, см
65
Высота, см
108-118
Ширина, см
62
Глубина сиденья, см
50
Высота сиденья, см
43-53
Ширина сиденья, см
50
Высота спинки, см
68
Высота подлокотников, см
64-74
Размер основания, см
D-64

Материалы изготовления
Материал каркаса сиденья
Дерево
Материал каркаса спинки
Дерево
Материал подлокотников
Металл, Пластик
Цвет подлокотников
Черный, Хром
Материал основания
Металл
Цвет основания
Хром
Материал колесиков
Прорезиненные
Техническое оснащение
Функция качания
Качание с фиксацией в 1 положении
Механизм
Тилт
Регулировки
Жесткость качания, Высота сиденья
Максимальная нагрузка по весу, кг
120
Максимальний рост, см
от 166 до 180 см
Высота спинки
Высокая спинка
Мягкость спинки
Мягкая
Поясничная поддержка
Поясничный валик
Мягкость сиденья
Мягкое
Тип основания
Крестовина с роликами
Тип подлокотников
Нерегулируемые
Тип подголовника
Нерегулируемый
Особенности
Эргономичные

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АКЛАС |
| Страна производитель | Китай |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Наличие подсветки | Нет |
| Наличие спинки | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектуемых колесиков | Пластиковые, Прорезиненные |
| Тип кресла | Компьютерное |
| Цвет | Бежевый |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота посадочной части кресла | 53 см |
| Высота с учетом спинки | 118 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 53 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 43 см |
| Глубина кресла | 65 см |
| Ширина кресла | 62 см |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 68 см |
| Глубина сиденья | 50 см |
| Ширина сиденья | 50 см |
| Ширина спинки | 50 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | дерево |
| Крестовина | металл |
| Основной обивочный материал | Сетка |
| Подлокотник | пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота кресла | <![CDATA[108-118]]> |
| Высота подлокотников | <![CDATA[64-74]]> |
| Гарантия | <![CDATA[12 месяцев]]> |
| Дополнительные характеристики | <![CDATA[Крестовина: металл с хромированным покрытием; Подлокотники: пластик; Комфортное качание; Колеса: прорезиненные; Максимальная нагрузка: 120 кг; Вес: 12 кг]]> |
| Корпус | <![CDATA[Металл]]> |
| Обивка | <![CDATA[Ткань; Сетка]]> |
| Основание | <![CDATA[Крестовина с роликами]]> |
| Особенности | <![CDATA[Механизм качания Tilt; Подлокотники]]> |
| Размер спинки | <![CDATA[Высота: 68 см; Ширина: 50]]> |
| Размеры сиденья | <![CDATA[Высота: 43-53 см; Ширина: 50 см; Глубина: 50]]> |
| Регулировки | <![CDATA[Высота сиденья; Жесткость качания]]> |
| Страна регистрации бренда | <![CDATA[Украина]]> |
| Страна-производитель товара | <![CDATA[Китай]]> |
- Цена: 2 999 ₴



