-8%

Велотренажер Total Sport Evo (ES-8005)
3 099 ₴
2 849 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7F8005
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велотренажер Total Sport! Технічні характеристики: Висота керма: 90 див. Ширина керма: 45 див. Мін. висота сидіння: 65 див. Макс. висота сидіння: 78 див. Ширина ніжок: 41 див. Висота: ok 100 див. Довжина: 85 див. Висота педалів від землі: 24 див. Вага: 12 кг Максимальні навантаження: 100 кг Багатофункційний комп'ютер показує: Годину - Годину тренування. Відстань - Відстань у кілометрах від обнулення лічильника. Відстань загальна - Загальна відстань у кілометрах за всі тренування. Швидкість - Швидкість їзди. Спалені калорії - кількість спалених калорій. Скан - почерговий показ усіх попередніх показників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Total Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Автономна робота | Батарейки |
| Вага | 12 кг |
| Вага маховика | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Регулювання сидіння за вертикаллю, Ремінці на педалях, Компенсатори нерівності підлоги |
| Система навантаження | Механічна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Дистанція, Витрата калорій, Час, Швидкість |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 849 ₴




