
Підзорна труба Bresser Travel 20-60x80 + штатив (4311000) найкраща ціна зі швидкою доставкою по Україні лучшая цена с быстрой
7 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 928503
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підзорна труба Bresser Travel 20-60x80 + штатив (4311000) завдяки компактній конструкції модель ідеально підходять для піших походів та спостережень за природою. Оптичні поверхні мають повне покриття, призма BK-7 забезпечує яскраве та чітке зображення. Регульовані наочники TwistUp для зручності використання окуляра. Плавне масштабування від 20 до 60 кратного збільшення. Дана 80-міліметрова версія дозволяє проводити спостереження в сутінках. Захисний ковпачок об'єктива зафіксовано на корпусі, він надійно захищає великий об’єктив під час транспортування від пошкоджень та бруду. Для кращої чіткості зображення ви можете використовувати настільний штатив, що входить у комплект.
Комплектація:
- Підзорна труба.
- Настільний штатив.
- Сумка з ременем для перенесення.
- Захисні ковпачки на окуляр і об'єктив.
- Інструкція.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bresser |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 928503 |
| Вага в упаковці | 2,16 кг |
| Відносна яскравість | 16 - 1,77 |
| Габарити упаковки | 47 x 15 x 20 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр вихідної зіниці | 4 - 1,33 мм |
| Додаткові характеристики | Можливість встановлення на штатив |
| Діаметр об'єктива | 80 мм |
| Захист | Бризгозахист |
| Кратність наближення | 20x - 60x |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Лінзи | Повне просвітлення лінз (Fully coated) |
| Максимальне збільшення, крат | 60 |
| Матеріал | Полікарбонат з гумовим покриттям |
| Матеріал призм | BK7 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 15 м |
| Поле зору на 1000 м | 35 |
| Призми | BK7 |
| Розміри | 42,5 x 10,3 x 17,8 см |
| Тип призми | Porro |
| Фактор сутінків | 40 - 69.28 |
| Колір | Black |
| Штрихкод | 4007922040707 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 199 ₴





