
Монокуляр Bresser Condor 10x25 WP (1821026) найкраща ціна зі швидкою доставкою по Україні лучшая цена с быстрой доставкой по
2 659 ₴
- Немає в наявності
- Код: 920514
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Серія BRESSER Condor пропонує універсальний монокуляр - водонепроникний, зручний і з турботою про високу якість. Поворотний наочник дозволяє легко адаптувати монокуляр для спостерігачів в окулярах або без них. Всі моделі мають призми BАК4 та мають повне багатошарове покриття лінз, дозволяючи отримувати повнокольорове та висококонтрастне зображення. Монокуляр має поворотно висувний наочник, який особливо підходить для тих, хто носить окуляри.
Дуже компактний монокуляр BRESSER Condor 10x25 ідеально підходить для піших прогулянок, подорожей та завжди буде з вами.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Призма з повним багатошаровим покриттям.
- Поворотний наочник окуляра, що особливо підходить для тих, хто носить окуляри.
- Природні кольори, висококонтрастні зображення при перегляді.
- Компактний та легкий.
- Ідеально для подорожей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bresser |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 920514 |
| Винесена окулярна точка | 13 мм |
| Габарити | 38 x 55 x 110 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вихідної зіниці | 2.5 мм |
| Додаткові характеристики | Фокусування кільцем на окулярі |
| Діаметр об'єктива | 25 мм |
| Захист | Вологозахищені Газонаповнені Ударостійкі |
| Комплектація | Монокуляр Чохол для транспортування Наручний ремінець Серветка для чищення лінз |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Лінзи | З повним багатошаровим покриттям (Fully Multi-Coated) |
| Максимальне збільшення: | 10х |
| Матеріал | Полікарбонат із протиковзким гумовим покриттям |
| Мінімальна дистанція фокусування | 5 м |
| Оправи окулярів | Поворотно-висувний наглазник з декількома фіксованими положеннями |
| Поле зору на 1000 м | 101 м |
| Реальний кут зору | 5.7 ° |
| Світлосила | 6.25 |
| Тип | Монокуляри |
| Тип збільшення | Постійне |
| Тип конструкції | Roof |
| Тип призми | BAK4 |
| Фактор сутінків | 15.81 |
| Штрихкод | 4007922003740 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 659 ₴









