
Степпер гідравлічний Hop-Sport HS-035S Joy blue для будинку і спортзалу з навантаженням до 100 кг лучшая цена с быстрой доставкой
5 138 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5902308222878
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Степпер гідравлічний Hop-Sport HS-035S Joy blue
Особливості:
- Габарити: 34 х 53 х 44 см (ВхШхД)
- Вага нетто/брутто: 9/11 кг
- Габарити педалей: 33,5 х 14 см
- Довжина еспандерів: 88-180 см
- Система навантаження: гідравлічний механізм з двома циліндрами
- Міцна сталева основа дозволяє витримувати вагу до 100 кг
- Поворотна система дозволяє тренувати м'язи преса і спини
- Одновіконний дисплей відображає: час, дистанцію, калорії, кількість пройдених кроків

Степпер Hop-Sport HS-035S Joy
Ефективний тренажер для домашніх тренувань, який допоможе вам зміцнити м'язи сідниць,ніг і схуднути. Тренуючись на цьому тренажері, ваші ноги рухаються у двох площинах: вгору - вниз і ззовні - всередину. Завдяки цьому тренування нагадує катання на ковзанах або лижах, під час яких працюють практично всі м'язи. Перевагами тренажера є регулювання висоти педалі і простий у використанні лічильник, який вимірює найважливіші параметри тренування. Крім того, завдяки двом прикріпленим эспандерам ви задіюєте верхні частини тіла. Вправи на степпере рекомендуються всім, хто хоче поліпшити фізичну форму і спалити зайві кілограми - незалежно від віку і рівня підготовки.
Комп'ютер-лічильник
Має наступні функції: TIME: відображає поточний час тренування: від 0:00 до 99:00 COUNT: відображає кількість кроків STRIDES/MIN: обчислює середню кількість кроків в хвилину CAL: розраховує спалені калорії (в ккал) SCAN: автоматично перемикається між відображуваним значеннями на екрані кожні 4 секунди в наступному порядку: час, калорії, крок/ хв.
Регулювання висоти педалі
Завдяки можливості регулювання висоти педалей, ви можете налаштувати степпер у відповідності з вашими потребами, щоб ще більше підвищити комфорт тренувань. Все, що вам потрібно зробити, це використовувати ручку, розташовану в самому низу, перед степпером, і встановити рівень у відповідності з вашими вподобаннями.
Нековзні педалі
При тренуванні на степпере HS-35s Joy вам не потрібно турбуватися про рух ніг під час тренування. Неслизька поверхня забезпечить їм надійне зчеплення.
Еспандери
У комплекті зі степпером HS-35s Joy ви отримуєте два еспандера, завдяки яким ви можете розширити сферу своїх вправ. Еспандери допоможуть вам зміцнити і сформувати м'язи рук, грудей і спини.
Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Автономна робота | Батарейки |
| Вага | 9 кг |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги |
| Система навантаження | Гідравлічна |
| Стан | Новий |
| Тип | Міні - степпер |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Час, Кількість кроків, Дистанція, Швидкість |
| Хід педалей | Незалежний |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 34 см |
| Довжина | 44 см |
| Ширина | 53 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hop-Sport | Львів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 138 ₴











