
Орбітрек електромагнітний + мат Hop-Sport HS-060C Blaze iConsole+ black/blue + mat Крок 32-48 см Q-фактор:30 см лучшая цена с
40 488 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5902308220034
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Орбітрек електромагнітний + мат Hop-Sport HS-060C Blaze iConsole+ black/blue + mat
Основні характеристики:
- Модель - HS-060C Blaze
- Призначення - для домашнього використання
- Підключення до мережі - 230 V
- Дисплей – LED
- Bluetooth 4.0
- USB-порт - так
- Датчики пульсу ручні
- Система навантаження: електромагнітна
- Регулювання опору - плавна, електронна, 32 рівня
- Вага махового колеса: 17,5 кг
- Габарити: 159 х 69 х 169 см (ДхШхВ)
- Вага тренажера: 52,5 кг
- Максимальна вага користувача: 150 кг
- Регульована довжина кроку: 32 см, 40 см і 48 см
- Q-фактор: 30 см
- Відстань між полозами: внутрішнє 20 см, зовнішнє 50 см
- Нековзні платформи для ніг з 3-ступінчастою регулюванням
- Розмір платформ: 36х15 см
- Синхронізація зі смартфоном/планшетом на Android і iOS через додаток iConsole+
- 4 профілю користувачів
- 12 програм тренування + користувальницькі програми
- програми вимірювання пульсу
- Транспортні ролики
- Регульовані ніжки
- Тримач для планшета
- Тримач для пляшки з водою
- Розмір коробки: 70х38х126 см
- Гарантія: 24 місяці
Показання комп'ютера: час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс, ват-контроль, H. R. C., Body Fat, функція Recovery.
Електромагнітний орбітрек Hop-Sport HS-060C Blaze – це обладнання найвищого класу, яка задовольнить потреби вимогливих користувачів незалежно від віку або фізичної підготовки. Високоякісні матеріали і виробництво у відповідності з європейськими стандартами є запорукою ефективних, зручних і безпечних занять.
Масивна рама забезпечує стійкість і стабільність під час тренувань. Новітня система махового колеса вагою 17,5 кілограм працює потужно, плавно, а також абсолютно тихо. Ергономічна конструкція не створює навантаження на коліна, тому орбітрек підходить для реабілітації і людям, які не можуть напружувати суглоби.
Йти вперед – означає збільшувати інтенсивність занять. 32 рівня навантаженнядозволять Вам поступово розвивати своє тіло і швидше досягти тривалих результатів. Також Ви можете урізноманітнити тренування, вибравши одну з 12 цільових програм. Наприклад, режим Watt допоможе дізнатися, які зусилля Вам потрібно докласти, щоб виробити певну кількість енергії, а функція Body Fat виміряє відсоток жиру в організмі і покаже зміни у вашому тілі ще до того, як це помітить око або ваги.
Як відомо, правильний ритм серцебиття – запорука ефективності вправ. Для його контролю на ручках встановлені чутливі сенсорні датчики пульсу. Ви можете використовувати їх з включеним режимом HRC, який допомагає зберегти частоту серцевих ударів на оптимальному рівні.
Для додаткової мотивації і контролю за станом організму орбітрек обладнано інтуїтивно зрозумілим дисплеєм, на який виводяться найважливіші свідчення тренувань. Щоб зробити заняття максимально вимогливими, з'єднайте свій смартфон або планшет через Bluetooth з комп'ютером тренажера і керуйте їм за допомогою програми iConsole +.
Після завершення вправ Вам не потрібно хвилюватися, що кімната залишиться схожою на спортивний зал. Еліптичний тренажер обладнаний транспортними роликами, завдяки яким Ви легко і просто зможете перемістити його в зручне місце для зберігання.









Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
Відгуки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Автономна робота | Генератор |
| Вага | 52.5 кг |
| Вага маховика | 17.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Кількість рівнів навантаження | 26 - 40 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна довжина кроку | 48 см |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики, Клавіші на рукоятках, Компенсатори нерівності підлоги, Вбудований вентилятор, Синхронізація з ПК, Аудіосистема |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Стан | Новий |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Дистанція, Частота пульсу, Час, Кількість кроків, Витрата калорій, Швидкість |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 169 см |
| Довжина | 159 см |
| Ширина | 69 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hop-Sport | Львів |
- Ціна: 40 488 ₴











